З 31 січня невакцинованих відсторонятимуть від роботи. Але не всіх

З 31 січня невакцинованих відсторонятимуть від роботи. Але не всіх

31 січня 2022 року розширили перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19. Працівники цих установ, які не отримають принаймні одну дозу вакцини проти COVID-19 до 31 січня, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

Згідно з наказом, до списку тих, хто підлягає обов’язковій вакцинації проти COVID-19 на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, додаються працівники:

  • органів місцевого самоврядування; 
  • закладів охорони здоров’я державної та комунальної форм власності;
  • комунальних підприємств, установ та організацій.

«В останні тижні 2021 року та перші 2022-го фіксують зростання кількості випадків інфікування штамом «Омікрон» у більшості європейських країн. Агентство з безпеки здоров’я Великої Британії нещодавно опублікувало звіт, відповідно до якого в людей, інфікованих саме «Омікроном», ризик потрапити в лікарню на 50% нижчий порівняно з інфікованими штамом «Дельта», — коментує міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. — При зараженні «Омікроном» ризик госпіталізації нижчий на 65% для пацієнтів, які отримали дві дози вакцини, та на 81% — для тих, хто отримав три дози. Однак кількість випадків COVID-19, викликаних новим штамом, зростає, а це може створити суттєве навантаження на медичну систему. Саме тому в Україні і є необхідність розширення переліку професій, для яких вакцинація від COVID-19 є обов’язковою».

Зазначимо, що ця вимога не стосується людей, які мають абсолютні протипоказання до щеплень від коронавірусної хвороби та мають медичний висновок на підтвердження цього.

Читайте також:
Для нашої лікарні нарешті купили кисневу станцію

Грип та ГРВІ: серед районів, де спостерігається найвища кількість захворювання є і Козятинщина

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі

keyboard_arrow_up