Освіта

Освіта

Після закінчення осінніх канікул учні 1-4 класів навчатимуться у звичайному режимі незалежно від того, в якій карантинній зоні опиниться Україна. Про це повідомляє інформаційне видання ФАКТИ

Нагадаємо, ми повідомляли, що 12 жовтня в Уряді ухвалили рішення, згідно якого до всіх закладів освіти мали надіслати рекомендаційний лист — незалежно від карантинної зони, школи мають піти на канікули з 15 по 30 жовтня.  

У понеділок, 12 жовтня, в Уряді ухвалили рішення, згідно якого до всіх закладів освіти мали надіслати рекомендаційний лист — незалежно від карантинної зони, школи мають піти на канікули з 15 по 30 жовтня. Натомість коледжі та університети пропонується відправити на дистанційне навчання на цілий місяць, з 15 жовтня по 15 листопада.  При цьому заклади дошкільної освіти продовжать роботу в звичайному режимі, з урахуванням всіх рекомендацій МОЗ та головного санлікаря. Яка ситуація з осінніми канікулами у навчальних закладах Козятинщини?

Таке рішення козятинські освітяни прийняли згідно рекомендації Міністерства освіти і науки України Про це на своїй сторінці у ФБ повідомила начальник районного відділу освіти Аліна Діденко

Оприлюднили рейтинг шкіл області за результатами проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Яка серед міських шкіл найкраща, а яка має найгірші результати? І чи втримався на першому місці лідер минулого року?

Освіта.ua оприлюднив рейтинг найкращих загальноосвітніх навчальних закладів Вінниччини за результатами ЗНО-2020. Даний рейтинг формувався на основі даних Українського центру оцінювання якості освіти.

Знову (не) до школи? Батьки виступають за «живе» навчання своїх чад. Такої ж думки вчительська спільнота. У Козятині готуються розпочати навчальний рік в умовах карантину, але чи буде це очне або дистанційне навчання — зараз спрогнозувати важко. Точно відомо, що урочистих лінійок на 1 вересня перед школами не буде

В козятинській освіті кажуть, що у наших школах не видавали таких списків та не вимагають купувати ці речі. Окрім масок, адже під час перерви дитина має виходити з класу у засобах індивідуального захисту.  

Вінниччина отримала 75,46%  нових, створених відповідно до ідеології нової української школи підручників для учнів 3-х класів. На жаль показник області, станом на 11 серпня, є нижчим загальноукраїнського – 88%. Про це повідомляють офіційні джерела.

Здобутки. За результатами ЗНО випускників, наша ліцей-школа змогла посісти 25 місце серед 436 (!) шкіл Вінниччини. Це найкращий результат серед освітніх закладів нашого міста. Свій внесок у рейтинг зробила випускниця закладу Марина Цимбалюк, яка розповіла, як змогла здобути високі бали

keyboard_arrow_up