Василь Дука: «Боремось із злочинністю всіма методами»

Василь Дука: «Боремось із злочинністю всіма методами»
Василь Дука пішов у поліцію, щоб охороняти права і свободу людей
  • Минулого разу ми познайомили читачів з дільничним білопільської адмінзони Миколою Дзюбою. На одному авто він, разом зі своїм напарником, борознить простори дільниці — знайомтесь, ваш дільничний Василь Дука.

В його обслуговування входять: Глуховецька ОТГ та Вернигородоцька і Козятинська сільські ради (це села Козятин, Іванківці, Велике, Верболози, Вернигородок, Глухівці, Непедівка, Гурівці). Його контактний телефон 063-12-66-970.

Народився Василь Дука 10 січня 1992 року в селі Білопілля. Наразі проживає в Козятині. Навчався у Львівському державному університеті внутрішніх справ. В армії не служив. Після закінчення навчання працював в Могилів-Подільському на посаді оперуповноваженого сектору боротьби з економічною злочинністю. Потім, в кінці 2013 року, перевівся в Козятин на посаду дільничного. І до цих пір працює.

— Найчастіші порушення на нашій дільниці – це сімейні дебоші та вчинення дрібних крадіжок, — каже Василь Дука. — Наприклад, останньою була крадіжка гусей в Кашперівці. Її розкрили. Сусід прийшов, вкрав у бабусі двох гусей, яких вона вирощували для себе. Зараз плідно працюємо всі з приводу вбивства в Козятині. Всіх сконцентрували сюди, безпосередньо відточковуємо всі моменти. Працюємо з «сімейниками», з раніше судимими, щоб не вчиняли повторних злочинів. Боремся всіма можливими методами.

У правоохоронні органи Василь Дука пішов, бо хотів охороняти права і свободу людей. На роботі познайомився з майбутньою дружиною Веронікою. Наразі вона працює старшим дізнавачем, капітан поліції. Виховують двох синів — 7-річного Тараса та 3-річного Захара.

Хобі дільничного — футбол. 

— Раніше, як керівником козятинської поліції був Геннадій Ткачук, була поліцейська команда і ми грали, — розповідає Василь. —  А зараз, в принципі, закинули. Колись грав також за команду Білопілля. А зараз не маю часу, адже раніше працювало 25 дільничних, а тепер їх 11. 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up