Політика

Політика

Після агітації у виборчих перегонах настав день тиші. В цей день політичні партії та кандидати, які боролися за мандат довіри виборців, повинні були звідусіль зняти агітаційни листівки. Якщо цей процес порівняти з минулими роками, то цього разу ситуація значно краща. Настільки краща, що вже й гріх на когось жалітися.

За місце у міській раді боротимуться 307 претендентів. Вони не лише представляють різні політичні сили, а й працюють у різних сферах. Ми порівняли, кого серед них найбільше — залізничників, банкірів, підприємців чи представників інших професій.

Козятину завжди було ким пишатись, тут народились і сформувались багато успішних особистостей.

Місцевий осередок політичної партії «Наш край» оприлюднив агітаційні відеоролики за участі керівників та працівників районних комунальних підприємств. У цих відео керівники закладів закликають підтримати чинного голову Козятинської районної ради Віктора Слободянюка як кандидата на посаду Козятинського міського голови. Про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА у Вінницькій області

У п’ятницю, 16 жовтня відбулася остання, 49 сесія міської ради сьомого скликання. Що обговорювали і за що голосували депутати — коротко про найголовніше.

Партія «Слуга народу» представляє своїх кандидатів на голову Козятинської ОТГ, в депутати до Вінницької обласної ради, в депутати до Хмільницької районної ради  

На Вінниччині поліція запустила чат-бот «Вибори-2020» для забезпечення прозорого виборчого процесу. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції.

На виборах голосуватимемо за міського голову, а також депутатів до трьох рад: міської, районної та обласної. До вашої уваги перелік кандидатів у депутати до Вінницької обласної ради на нашому окрузі.

Ми регулярно публікуємо інформацію про місцеві вибори: кандидатів у мери, депутати, кого і як будемо обирати. Перевіримо, чи ви обізнані і готові голосувати. Пропонуємо пройти наш тест.

На пост міського голови Козятина є 10 претендентів. Реєстрація відбувалася у кілька етапів, тому ми повідомляли про кандидатів поступово. У цій публікації ми зібрали інформацію про усіх кандидатів у мери. Нагадаємо, що за голову міської ради голосуватимуть не лише козятинчани, а й мешканці сіл, які увійдуть до Козятинської ОТГ.

keyboard_arrow_up