Спорт

Спорт

Днями команда "Гепаніс" Вернигородоцького загально навчального виховного комплексу керівником якого є Франц Чашковський, взяла участь в обласних змаганнях з техніки пішохідного туризму «Сабарівська осінь"

У середу, 21 жовтня, в нашому місті відбулася значна подія. У Козятин приїхали ветерани самої титулованої команди колишнього Союзу й Незалежної України футболісти Київського «Динамо». Це не перший їхній візит у місто залізничників. 8 років тому Леоненко й компанія вітали козятинчан зі святом спорту.

У неділю, 18 жовтня, в Глухівцях мало відбутися велике футбольне свято. До місцевого «Променя» приїхали на календарну гру лідери чемпіонату області групи В-е ФК «Моноліт» Тільки вологий газон, завузьке футбольне поле та бригада арбітрів, які трактували футбольні правила на свій розсуд, у деякій мірі зіпсували свято любителям футболу

Минулими вихідними, а саме 10–11 жовтня на базі спорткомплексу Центрального клубу Збройних сил України, що на Севастопольській площі в м.Києві, проходили змагання з художньої гімнастики. В них узяли участь спортсменки 2005–2015 років народження провідних шкіл художньої гімнастики міст Києва, Одеси та Дніпра. Компанію їм у кубку «MAGIC FAIRY CUP 2020» склали козятинські юні грації.

Сьогодні, 15 жовтня, в залі КДЮСШ, відбулася відкрита першість з волейболу серед жіночих команд до дня Захисників України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня козацтва. Про це повідомляє козятинська дитячо-юнацька спортивна школа на своїй стрінці у ФБ

Про це повідомляє Міська рада на своїй сторінці у Фейсбук.

Цими вихідними,10 - 11 жовтня, у Вінниці відбувся Чемпіонат обласної дитячої ліги серед 12-річних юнаків та молодших

У суботу, 10 жовтня, на Козятинському стадіоні «Локомотив» відбулася футбольна зустріч між командами «Моноліт» Козятин та «Біофарм» Літин. Це була гра 4 туру обласної першості у вищій лізі. Як зіграли команди та що було цікавого в матчі – наша розповідь

З 6 по 8  жовтня в місті Чернігові проходив чемпіонат України з настільного тенісу. На цих змаганнях вдало виступив спортсмен організації «Повір у себе» Даниїл Годлевський.

У неділю, 4 жовтня в спортивній залі Козятинської МДЮСШ, відбувся волейбольнй турнір серед ветеранів спорту, присвячений Дню ветерана і людей похилого віку. Змагалися команди козятинських «Ветеранів-аматорів» та глуховецьких «Ветеранів» Про це повідомляє «Спортивна Козятинщина»

keyboard_arrow_up