Від Читачів

Від Читачів

27 вересня розпочався військовий конфлікт між Азербайджаном та Вірменією за регіон під назвою Нагорний Карабах. Там проживають вірмени, але юридич-но це територія Азербайжану, віджата Росією для Вірменії у 90-х. Цю операцію умовно можна назвати "азербайджанським АТО". Не пройшло і місяця від початку боїв, а азербайджанські банки гасять за власний рахунок на 100 % споживчі кредити військовиків. Гасять ніби за власною ініціативою, так вирішила банківська асоціація, закону на це немає. Зрозуміло, тут без тиску влади не обійшлося, президент Алієв контролює всіх і усе, у нього не забалуєш, але факт залишається фактом : азербайджанські банки несуть тягар війни, підставляючи плече воюючим на передку, сімям загиблих солдат, цивільним особам, які постраждали в ході боїв. І навіть не забули про мобілізованих банківських працівників. Нашим ветеранам АТО\ОСС пропонується відстрочка, реструктеризація і т.п. Соромно за наших зажерливих банкірів. Здерти шкуру з будь-кого за будь-яку ціну!

25 жовтня відбудуться вибори . Хтось стане депутатом і мером ,а хтось не стане.А 26 жовтня ми знову прокинемось зранку і будемо займатись звичними справами-хтось бізнесом,хтось піде вчити дітей,хтось піде лікувати хворих,хтось піде працювати на залізницю.

джерело : https://blogs.korrespondent.net/blog/politics/3438030/

Усім з шкільної прогами відома поезія "Троянда і виноград" . Красива і корисне. Але тут мова піде про гидке (гадюка) і страшне (жаба). аркуша- районний президент 2014-2018 років, учасник Майдану, нині завідуючий біржою праці. олекса лавренчук - районний президент 2010-2014 років, міні - янукович районного маштабу, пенсіонер лда лавренчук, кандидат на посаду Сам-Городоцької обєднаної громади, голова сільради із хутору збараж.

EDI - це технологія обміну структурованими документами (xml) у відповідності до міжнародних стандартів EANCOM.

Тютюнові корпорації продовжують продавати тютюн та вироби для його нагрівання дітям. Причиною є те, що новий Парламент, що працює вже понад рік, досі не ухвалив комплексний антитютюновий законопроєкт. Документ, покликаний заборонити рекламу електронних пристроїв та продаж всіх тютюнових виробів та засобів для куріння до 21 року, весь цей час «блукає» кабінетами парламентарів у пошуках підтримки.

Із улюбленої газети РІА-К дізнався. що нинішній керівник нашого міста балотується від ЗЕ-партії. Попередні вибори чільний мер виграв завдяки і під прапорами тимошенкової "Батьківщини". Як не крути, перехід від Юльки до ЗЕ-Вована можна сміливо назвати політичним зрадництвом. Яке в моральній площині погано пахне. Дуже погано.

Судді у відставку ринулись в мери. Часто-густо під кришою мафозних нардепів. А от чим вони займалися на своїх попередніх посадах, відомо тільки громадянам, які пройшли пекло українського суду. І головний чорт в цьому рукотворному пеклі - голова суду. Проте вихід на пенсію не вгамував грошові апетити лисого корупіціонера.

Кирило народився абсолютно здоровим у всіх відношеннях. Але через 1,5 місяці його батьки помітили, що його ноги неактивні для його віку. Йому поставили діагноз СМА 1 типу. Будь ласка, допоможіть нам ЗБЕРЕГТИ ЖИТТЯ КИРИЛУ.

keyboard_arrow_up