Вибори в Самгородоцьку ОТГ: Як поєдналися гадюка з майдану і жаба з хутора

  • Анонім Анонім

Усім з шкільної прогами відома поезія "Троянда і виноград" . Красива і корисне. Але тут мова піде про гидке (гадюка) і страшне (жаба). аркуша- районний президент 2014-2018 років, учасник Майдану, нині завідуючий біржою праці. олекса лавренчук - районний президент 2010-2014 років, міні - янукович районного маштабу, пенсіонер лда лавренчук, кандидат на посаду Сам-Городоцької обєднаної громади, голова сільради із хутору збараж.

Коли у 2014 році переміг Майдан, аркушу призначили   районним президентом. Олекса Лавренчук був вигнаний в шию бойовиками мішки афганця  з кабінету районного президента.   Спочатку в агроуправління, а потім вон на хутір збараж. Аркуша при цьому підло хихотів в кулачок. Ці події викликали люту ненависть лавренчуків до авруши.  

  люда і олекса лавренчуки не втомлювалися  поширювати інформацію, що аркушу вигнали з тріском  з Майдану, тому що він вкрав у інших майданівців, прямо з палатки,  ноутбук і певну суму грошей. Інші мєстні члени Майдану - В.Заїчко, В.Вечеря, інші цього не підтверджували, але і не спростовували. 

2020 рік. Вибори до місцевих рад. На посаду мера Сам-Городоцької об'єднаної громади претендують і аркуша, і люда лавренчук. 

Аркуші немає куди діватися, наш район ліквідують а разом із ним і районну біржу праці. Але за часи перебування у владі аркуша дуже звик до бюджетного корита, як наркоман до наркотику. Коли оформляв землю під фермерство, підробив багато підписів землесуміжників. Ось і шукає таких самих виродків, щоб прорватися до влади. 

Люда лавренчук теж. дуже і дуже охоча до бюджетного корита. І ця спільна залежність від бюжетного корита об'єднала цих двох . у політичний дует. Все забуто, сварки, плітки, конфлікти, ненависть. мета у обох одна - впарити себе виборцю. А потім нехай виють  5 років. 

Вони змовилися.  Розклади такі. Якщо хтось з цих двох корумпованих осіб виграє вибори і стає vером Сам-ородка, і інший, той хто програв, йде до  переможця заступником мера. І жеруть, відповідно до посади, разом, із бюджетного корита.  Очевидно, що мер чавкає бюджетники бабками набагато більше, заступник мера  - менше. 

Старша у цьому політичному дуеті люда лавренчук. Просто більше бабла. Не подумайте, ніхто особливо на вибори тратитися не збирається. ялюда і льося лавренчуки старші над аррушею, бо більше бабла, більше  понтів. А аркуша звик лизати все що зверху шевелиться. Любе начальстао викликає у нього  нездоланну жагу вилизати керівництву усі  точки, в першу чергу нижні. 

люда  не сама. За її спиною маячить невдаха, фанат  януковича олекса лавренчук. Хоче підкеровувати, вперед посилає люду, думає що до неї ненависть народу менша.  Обираючи люду лавренчук  в мери Сам-Городка, виборці автоматом обиратимуть і олексу лавренчука. Олекса нудиться на хуторі збараж, його душать ненависть, жадоба до влади і народних грошей. Як  йому класно при януковичу!  Лєпота! Дер бабки з  фермерів, вірний купчик відвозив кусок хабарів  обласному керівництву.  Хочеться повтору банкету! 

Шановні виборці! Остерігайтесь цієї гидоти і страхоти!  

Коментарі (2)
  • Олексій Істомін

    соромно лановик за тебе ! Громадою керувати це не твоє !
  • Катя Литвинова

    Цікаво, скільки їх вусатий конкурент заплатив. щоб ця ахінея так конкретно закріпилася в розділі від читачіів?( Зручна позиція редакції, можна розміщувати будь-яку фігню, дописавши, що ніякого відношення до неї не мають.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up