Люди

Люди

Щодня у соціальних мережах з'являються нові фотографії, що відображають міські ритми, мальовничі пейзажі, незвичайні місця, а також яскраві події з життя Козятина   Дивіться нашу добірку яскравих жовтневих фото з Instagram  

Риболовля.  Володимир Гришин днями впіймав в Козятинському ставку щуку вагою майже 8 кілограмів. Каже, зараз найбільш сприятлива пора для ловлі цього хижака  

За порядком у Козятині дивляться троє дільничних козятинського відділку поліції. Минулого разу ми розповідали про Андрія Чорненького, який працює на східній частині міста, Талимонівці та районі ПРБ. Йдемо ближче до центру. Знайомтесь, ваш дільничний, Володимир Білоус. В його зону обслуговування входить район ринку «Колгоспний», Водокачка, район ОРСУ (вулиця Довженка) та смт Залізничне.

Щодня у соціальних мережах з'являються нові фотографії, що відображають міські ритми, мальовничі пейзажі, незвичайні місця, а також яскраві події з життя Козятина  Дивіться нашу добірку яскравих жовтневих фото з Instagram  

На початку вересня ми запустили серію публікацій для козятинчан «Знайомтесь, ваш дільничний». Вже розповіли про Білопільську, Махнівську та Самгородоцьку адмінзони і познайомили читачів з тамтешніми дільничними. Переходимо до Козятинської. 

У Козятині у вівторок, 13 жовтня, відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Божої Матері.  

У другу неділю жовтня в Україні традиційно відзначають день художника. Спеціально до цього свята ми підготували для вас інформацію про  наших земляків-художників.

З 6 по 8  жовтня в місті Чернігові проходив чемпіонат України з настільного тенісу. На цих змаганнях вдало виступив спортсмен організації «Повір у себе» Даниїл Годлевський.

Щодня у соціальних мережах з'являються нові фотографії, що відображають міські ритми, мальовничі пейзажі, незвичайні місця, а також яскраві події з життя Козятина   Дивіться нашу добірку яскравих жовтневих фото з Instagram  

Тетяна Куліш обожнює акварель. Її називає мінливою та своєрідною пані, яка не терпить переписування. Роботи жінки вражають красою і насичують позитивною енергетикою, адже мисткиня ніколи не сідає за картину в поганому настрої. А ще вона володіє аквареллю настільки майстрено, що може писати на полотні, яке для роботи з цією фарбою взагалі не використовується.

keyboard_arrow_up