Диверсія пов'язана з Днем народженням Президента України Порошенка?

Рвонули склади боєприпасів на складі в Калинівці близько 10 години вечора 26 вересня Наші кореспонденти виїхали на місце події.

Біля Стрижавського мосту у Вінниці на об'їзній поліцейські перекрили дорогу в сторону Калинівки. Утворився великий затор. Нікого окрім спецтехніки, пожежних, і військових в сторону Калинівки не пропускають. Люди просять поліцейських пропустити, панікують. Кажуть, що у них там родичі. Розгоряються сварки. У зворотньому напрямку також утворився затор. Люди масово виїжджають з Калинівки і навколишніх сіл.

На місці начальник вінницької патрульної поліції Редван Усеїнов. Він каже, що рвонув склад боєприпасів. За інформацією з наших джерел, на складах зберігалося 200 тисяч тонн боєприпасів ще з радянських часів. Журналісти, що виїхали на місце події кажуть, що час від часу зі сторони Калинівки чути звуки вибухів, на небі заграва. У прес-групі управління СБУ у Вінницькій області повідомили, що знають про ситуацію і збирають по ній інформацію. Але запевнили, що вибухи не повязані з антитерористичним навчанням, яке проводить СБУ.

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine повідомив на сторінці у Фейсбуці: Сьогодні, 26 вересня близько 22.00, на окремих площадках складів Збройних Сил України, що розташовані в районі населеного пункту Калинівка на Вінниччині, сталася пожежа. Вживаються усі заходи щодо локалізації та гасіння пожежі на місці, працюють два пожежні танки, пожежні розрахунки військової частини та відповідні розрахунки Державної служби з надзвичайних ситуацій.
На місце пригоди вибула оперативна група Генерального штабу та Міноборони.
Причини надзвичайної події уточнюється.
Оперативна інформація про локалізацію пожежі надаватиметься невідкладно за надходженням.

v class="embed-responsive embed-responsive-16by9">

Слідкуйте за новинами Козятина у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up