Додаток “Повітряна тривога” вранці не спрацював декілька разів

Додаток “Повітряна тривога” вранці не спрацював декілька разів
Фото ілюстративне
  • За цей ранок вже не раз оголошували повітряну тривогу, але сповіщення від застосунку тричі не приходили

Першу повітряну тривогу у вівторок, 15 березня оголосили по області опів на п’яту ранку. Увімкнулися сирени, а додаток “Повітряна тривога” так і не спрацював. Коли о 5:46 ранку повітряну тривогу по області оголосили повторно, сповіщення з додатку знову не прийшло. А коли ми відкрили застосунок, у головному меню було написано, що тривоги взагалі немає.

Із 4:30 до 7:04 сирени на початок і відбій лунали тричі, втім за ці три рази застосунок на смартфоні не інформував про те, що тривога є. Тож природно, що у деяких людей, які користуються додатком, виникло питання “Що таке?” Навіть питали про це в соцмережах.

“Скажіть будь ласка, це пряма загроза для Козятина? В області тривоги немає, як повідомляє додаток. А на прб сирена цілий ранок працює!! Люди, страшно”, - написала вранці в одній із місцевих груп у Фейсбук Ольга Зарудна.

Очевидно у роботі застосунку “Повітряна тривога” стався збій. Із чим це пов’язано - наразі невідомо. Коли ми готували цю публікацію, додаток “Повітряна тривога” відновив свою роботу - коли оголосили тривогу о 10:38, застосунок сповістив про початок повітряної тривоги.

На телеграм-каналі Вінницької міської ради нагадують, що додаток “Повітряна тривога” - це додатковий засіб сповіщення і можливі збої в його роботі. Основним засобом повідомлення про загрозу з повітря є сирена.

Але ще від початку війни була ціла низка скарг від козятинчан на те, що сирени багатьом або взагалі не чути, або чути дуже погано. Яка є альтернатива окрім додатку “Повітряна тривога”?

Про початок і відбій повітряної тривоги інформують також:

на радіо, зокрема радіостанція Окей ФМ повідомляє про повітряну тривогу (у Козятині працює на частоті 99,5 як на звичайних радіо-приймачах, так і на радіо в телефонах);

у телеграм каналах:

Газети “RIA-Козятин”;

Козятинської міської ради;

Вінницької міської ради;

Вінницької обласної державної адміністрації

Коментарі

keyboard_arrow_up