Дорогі земляки! В умовах війни з російським агресором, справжні патріоти своєї країни пліч-о-пліч стали на захист своєї Батьківщини!

Дорогі земляки! В умовах війни з російським агресором, справжні патріоти своєї країни пліч-о-пліч стали на захист своєї Батьківщини!
  • Україні загрожує підступний і жорстокий ворог, він мріє змінити історію, не лише зупинити час, але й повернути його плин назад, аби відродити втрачену імперію.
  • Війна – це виклик не лише для збройних сил, а й для суспільства загалом та кожного його члена зокрема. 

Кожен з вас виконує свій громадянський обов'язок. На території нашої громади, як і по всій країні, мешканці вступають у добровольчі загони територіальної оборони та місцевої охорони задля забезпечення стабільності, миру і безпеки, гідної відсічі ворожої агресії. Гуртом легше захищатися від ворогів, здобувати засоби для існування, ефективно використовувати наявні ресурси, зокрема й досвід та здібності кожного. 

Тож зберігайте спокій та холодний розум, відставте політичні чвари, підтримуйте одне одного, дійте злагоджено, не дозволяйте сіяти паніку на користь окупанту, не піддавайтесь на провокації. Разом переможемо! 

Коментарі

19:06 Шлях до свободи: історичний серіал про становлення України play_circle_filled 18:03 Розважалися та говорили на серйозні теми: у будинку культури пройшов дитячий захід photo_camera 17:01 Забив до смерті, а тіло закопав у кущах. За вбивство засудили жителя нашого району play_circle_filled photo_camera 15:02 У запеклих боях за Україну загинув 29-річний військовий з Самгородоцької громади photo_camera Від читача 11:09 Запрошуємо на тренінг «Медіаграмотність у віртуальному світі. Інформаційна гігієна: як не потрапити у пастку дезінформації» 14:42 Учні Кашперівської гімназії віддали свої гроші для допомоги хлопцям із ЗСУ photo_camera 13:59 Центр матері та дитини отримав побутову техніку та обладнання photo_camera 12:53 Наші захисники-земляки потребують допомоги. Необхідні кошти на вантажівку photo_camera 11:43 Де дивитися графік відключення світла у Хмільницькому районі photo_camera 11:00 Центр міста гуде від генераторів. Чи шкодить це нашому здоров'ю? 09:58 Стовпчики термометрів опустяться до -11. Коли козятинчанам чекати морозних днів? photo_camera 08:45 Зберігайте спокій. На Писарівському родовищі сьогодні лунатимуть вибухи play_circle_filled 08:22 Робіть добрі справи, але не позичайте грошей: прикмети та забобони 3 лютого 07:51 Вимикатимуть не всі оселі. Графік погодинного відключення світла на 3 лютого photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up