Фахівці Козятинського місцевого центру консультують краян з правових питань. Контакти

Фахівці Козятинського місцевого центру консультують краян з правових питань. Контакти

Попри війну, Козятинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги працює у штатному режимі, тому продовжують свою роботу й консультаційні пункти. Їх роботу забезпечують юристи центру та бюро (Калинівське, Липовецьке, Хмільницьке, Погребищенське, Літинське, Оратівське).

  • Правники підтримують жителів громади у непрості часи: здійснюють прийом громадян, надають письмові юридичні консультації, проводять правороз'яснювальну роботу, зустрічаються з мешканцями населених пунктів.

Сьогодні виникає безліч правових питань, пов’язаних із війною:

  • як отримати соціальні виплати, що робити при втраті документів,
  • встановлення факту родинних відносин, оформлення опікунства,
  • чи компенсується знищене майно, як бути із трудовими гарантіями тощо.

На ці та багато інших питань щодня допомагають знайти відповідь фахівці правової установи.

— Введення воєнного стану не призводить до обмежень прав людей на безоплатну правову допомогу, гарантованих Законом України «Про безоплатну правову допомогу, - наголосив директор Козятинського місцевого центру Олександр Комар. - Ми консультуємо громадян та забезпечуємо надання вторинної правової допомоги.

Завдяки адвокатам, котрі в умовах воєнного стану оперативно реагують на видані доручення, забезпечується представництво інтересів громадян не лише мешканцям територіальних громад, на які поширюється діяльність МЦ, а також внутрішньо переміщеним особам, які звертаються для вирішення своїх життєвих проблем.

Отримати правову допомогу можливо дистанційно, зателефонувавши до єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за номером 0 800 21 31 03 та перейшовши за посиланням: https://linktr.ee/legalaid.gov.ua

Коментарі

20:56 Міністр оборони України Резніков Олексій розповів про нові спроможності завдяки «народному супутнику» 18:35 Міжнародна серпнева педагогічна конференція: в училищі відбулося засідання по питанням профосвіти photo_camera 16:16 Готують роутери та модеми: про безкоштовне встановлення Wi-Fi в укриттях навчальних закладів 15:01 У Козятині, як загалом і в області, діють зміни у системі оповіщення Від читача 00:09 Прогулянка у міському парку, або квест - як не попасти собаці на зуб та не принести гілляку на голові. 14:11 Користувачам порталу «Дія» став доступний новий документ — довідка про доходи 13:00 Захоплюється шахами і мріє стати програмістом: про Володимира Воронюка, який набрав 200 балів на НМТ 11:03 У Білопільському музею хліба провели свято «Народу вічний оберіг» онлайн play_circle_filled 10:29 Громада Козятина попрощалася з Героєм Сергієм Бондаревським photo_camera 09:06 Преображення Господнє та Яблучний Спас: традиції, прикмети та заборони у цей день 08:32 Готуються до 1 вересня: у школах Козятинської громади перевіряли, у якому стані знаходяться укриття play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up