Генштаб: «Військові в Придністров’ї перебувають в повній бойовій готовності»

Генштаб: «Військові в Придністров’ї перебувають в повній бойовій готовності»

Додамо, що Придністров'я — це ділянка Молдови, яку загарбала росія. Вінниччина та Одещина межують з невизнаною республікою.

  • Cтаном на 8 травня, як інформує Генштаб, військові в Придністров’ї перебувають в повній бойовій готовності.

«На Бессарабському напрямку обстановка залишається напруженою, — цитуємо повідомленні Генштабу. — Збройні формування Придністровському регіоні Республіки Молдова та підрозділи оперативної групи російських військ перебувають у бойовій готовності «Повна».

На початку квітня з'явилася інформація про мобілізацію у невизнаній республіці. Тоді заспокоїв голова ОДА Сергій Борзов. 

Згодом, як повідомляли у Генштабі ЗСУ, ворог намагався покращити тактичне положення на Південнобузькому напрямку.

Однак начальник Управління зв'язків з громадськістю Збройних сил України полковник Богдан Сеник повідомив — готові боронитися.

Згодом, 20 квітня, Генеральний штаб ЗСУ зазначив, що не виключається залучення підрозділів так званої «придністровсько-молдавської республіки» до диверсій та терактів в Україні.

Коментарі (1)
  • Alla Panchuk

    Вінниччина має 49 км сухопутного кордону з Придністров'ям та 141км  по річці Дністер із Молдовою. 190 км - це чималий відрізок. Сподіватимемося, що все дійсно під контролем, як нас запевняють. Комар маленький, а кусає боляче й чухається довго. Щоб ми потім теж не чухались...
    Недооцінювати ворога не можна.

keyboard_arrow_up