Гуманітарні місії та затримка соцвиплат по місту — головне для козятинчан

Гуманітарні місії та затримка соцвиплат по місту — головне для козятинчан
  • Публікуємо важливі новини про те, яка ситуація у Козятинській ОТГ станом на вечір 13 травня
  • Основні тези з відео-звернення очільниці громади Тетяни Єрмолаєвої

На початку відеозвернення Тетяна Єрмолаєва нагадала козятинчанам — у неділю 15 травня о 14:00 на центральній площі міста відбудеться спільний молебень у пам'ять про загиблого Артема Лавровського.

— Маємо вшанувати героя та віддати йому честь. Чекаємо усіх!

Після подяки воїнам та волонтерам очільниця громади додала — соціальні виплати по місту затримані

— Приносимо свої вибачення. На жаль, в країні війна, і такі ситуації можуть траплятись. Просимо віднестись з розумінням.

У місто доставлена гуманітарна допомога від Булгакової Олени.

— Дякуємо вам велике за те, що доставили одяг та корми для тварин. Після вихідних почнеться розподіл.

Разом з тим Тетяна Єрмолаєва повідомила — на цьому тижні відбулось декілька важливих зустрічей. Перша, з Міжнародний Комітет Порятунку. Це всесвітня організація, що займається підтримкою країн із критичними питаннями.

— Наша громада відібрана для співпраці і це надзвичайно велика підтримка для нас!

Вчора (12 травня) завітала ще одна місія «Сумка Самарянина», міжнародна організація, яка теж займається підтримкою країн із військовими діями.

— Я неймовірно пишаюсь тим, що вони до нас завітали і тим, яку величезну роботу вони роблять для світу. Продовжуємо далі співпрацю. Усім здоров’я та Перемоги!

Коментарі

20:07 200 балів з трьох предметів: серед кращих випускників області і наш Богдан Дем'янюк 18:58 9 метрів ширина та 30 сантиметрів глибина: зробили заміри ями на Незалежності photo_camera 17:05 У Козятині стартував осінній місячник з благоустрою. Мешканців запрошуються долучитись 15:07 Наш Андрій Муравський вже п’ять місяців у полоні окупантів. Мати благає допомоги Від читача 11:43 200 днів гуманітарної допомоги: як EPAM підтримує Україну 13:04 Зимова термобілизна та її призначення (Новини компанії) 12:08 У Козятинському музеї відбудеться виставка живопису Геннадія Мацка «Моє натхнення» 11:00 Затвердили нові правила благоустрою 10:19 Зарплати, пенсії та пільгова іпотека. Що зміниться у жовтні 09:17 Зачаття Іоанна Предтечі та День Іраїди: дізнайтесь про традиції, прикмети та заборони 6 жовтня 08:22 «Забезпечимо наших хлопців одягом не з фланелевих пелюшок, а якості, на яку вони заслуговують»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up