Козятинська громада формує продовольчі запаси

Козятинська громада формує продовольчі запаси
  • Це роблять для того, щоб мати продукти першої необхідності про всяк випадок.

  • Детальніше у нашій публікації

Козятинська територіальна громада почала формувати продовольчі запаси. Про це газету «RIA-Козятин» повідомила Тетяна Єрмолаєва, Козятинський міський голова.

— Для всіх громад створення резерву харчових продуктів — це зараз завдання № 1 після забезпечення військових, — каже Тетяна Єрмолаєва. — Зараз на часі продовольча безпека громади. Ми купуємо борошно, олію, крупи, тому що повинні мати запас. Громада купує продукти сама, людей не залучаємо. Наразі з’ясовуємо, де продукти розмістити і зберігати.

Коментарі

10:03 За умови стабільності: як 27 січня вимикають світло на Вінниччині 09:40 Парк, площа і стадіон — що хочуть там зробити 20:09 Центр гуманітарної допомоги Ірини Колесник відновлює видачу продуктових наборів. Деталі 17:29 Опублікували відео зустрічі із Дмитром Фінашиним, яка відбулася у п'ятому ліцеї Козятина play_circle_filled Від читача 11:58 Онлайн-презентація«Як відкрити продовольчий банк у своєму місті» 15:56 Через влучання в енергетичні об’єкти найскладніша ситуація у трьох областях. Серед них і Вінницька 15:18 Тенденції у чоловічому гардеробі у 2023 (Новини компаній) 13:32 «Міським роблять, а сільським?»: дізналися про безкоштовне ПСА у «районній первинці» 11:30 У Козятинській громаді планують розширити програму щомісячних виплат усім ветеранам праці-ювілярам 10:07 Масштабна ракетна атака на Україну: «На Вінниччині є влучання. Служби на місці»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up