Лікар, який рятував життя бійцям АТО, помер від серцевого нападу по дорозі на передову

Лікар, який рятував життя бійцям АТО, помер від серцевого нападу по дорозі на передову
Травматолог із Козятинського району Микола Шевчук 10 серпня повертався із відпустки до зони АТО. На передову він так і не доїхав, по дорозі в нього стався серцевий напад, лікар помер. 12 серпня в селі Комсомольське, звідки родом герой, з 55-річним Миколою Шевчуком попрощались.

Травматолог районної козятинської лікарні Микола Шевчук 31 січня поїхав в зону АТО. Капітан  медичної частини 95-ої окремої аеромобільної бригади півроку лікував поранених десантників. 31 липня Микола Шевчук приїхав додому у відпустку, де його чекали дружина Лариса  та 29-річна донька Оксана.
10 серпня військовий медик повертався з десятиденної відпустки на війну. На передову він так і не доїхав. Під час переїзду недалеко від Лубнів Полтавської області в капітана стався серцевий напад від якого він і помер.12 серпня в селі Комсомольське, звідки родом герой, з 55-річним Миколою Шевчуком попрощались.

 

Ольга БОБРУСЬ

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших
Спорт на честь  30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне  молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? У Вінниці планують придбати 128 світлофорів за півтора мільйони, а в Козятині не має жодного У Вінниці планують придбати 128 світлофорів за півтора мільйони, а в Козятині не має жодного «Муніципальна няня»: деталі, умови та розмір виплат «Муніципальна няня»: деталі, умови та розмір виплат
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up