Не піднімайте ціни: Козятинська міська рада звернулася до суб’єктів підприємництва

Не піднімайте ціни: Козятинська міська рада звернулася до суб’єктів підприємництва

У зв’язку із запровадженням на території України воєнного стану, Козятинська міська рада звертається до приватних підприємців та власників торгівельних мереж міста і Козятинської міської територіальної громади, які здійснюють торгівлю продуктами харчування, власників аптек, автозаправних станцій з переконливим проханням: НЕ ЗДІЙСНЮВАТИ СПЕКУЛЯТИВНОГО ПІДНЯТТЯ ЦІН, в першу чергу, на продукти харчування, особливо хліб, лікарські засоби та пальне!

— У місті почастішали випадки відмови здійснення розрахунків платіжними картками. Відмова окремих операторів торгівельних мереж, аптек і АЗС від прийняття безготівкової оплати наражає усіх, і в першу чергу, населення, додатковій небезпеці, так як і користування готівкою, і інкасація, нероздільно пов’язані з обігом готівки, що в умовах воєнного стану є додатковим і нічим не виправданим ризиком. Неприйняття платіжних карт наразі - це, щонайменше, непатріотичний крок, якому нема ніякого виправдання, — пишуть на сайті міської ради

Натомість висловлюють щиру подяку тим власникам служб таксі, які працюють у нашому місті, що значно знизили ціни на перевезення. Водночас, міська рада звертається до людей, які працюють приватними перевізниками на території громади: не піднімати ціни на перевезення.

Коментарі (2)
  • Михайло Дусанюк

    А вони вже почули, та підняли ціни на батерейку - 80-150гр-одна.
  • Albina Hirskaya

    До них не доходить (((

keyboard_arrow_up