Оперативне зведення щодо російського вторгнення в Україні станом на ранок 28 березня

Оперативне зведення щодо російського вторгнення в Україні станом на ранок 28 березня

Розпочався тридцять третій день героїчного спротиву українського народу російському військовому вторгнення.

Сили оборони України продовжують проводити оборонну операцію на Східному, Південно-Східному та Північно-Східному напрямках. Повідомляють на сторінці Генерального штабу ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine 

Оборонні бої тривають в районах Топольське, Кам'янка, Суха Кам'янка.

Угруповання українських військ ефективно стримує наступ російського ворога на напрямках населених пунктів Хуляйполе та Запоріжжя.

На Авдіївському напрямку українські воїни відбивають штурми російських окупантів в районі населеного пункту Верхньоторецьке.

На Волинському та Сіверському напрямках продовжується проведення оборонних операцій та виконання інших завдань на окремих оперативних ділянках. Ситуація під контролем і суттєво не змінилася.

Угруповання українських сил та засобів оборони міста Києва стримує російського ворога, який намагається прорвати українську оборону з північного заходу та сходу, щоб взяти під контроль ключові дороги та населені пункти.

На півдні основні зусилля Сил оборони України спрямовані на організацію оборонної діяльності в містах Кривий Ріг, Запоріжжя та Миколаїв, утримання окремих ділянок морського узбережжя, захист та оборону критична інфраструктура. У окремих районах тривають завдання зі стабілізації та територіальної оборони.

На Донецькому та Луганському напрямках Об'єднані сили України відбили 5 нападів ворога РФ за добу. Українські воїни знищили 2 танки, бойову машину піхоти та одну машину. Російський ворог також зазнав жертв. Дані по кількості вказані.

Повітряні Сили Збройних Сил України за попередню добу знищили 4 літаки, 1 гелікоптер, 2 БПЛА різних типів та 2 крилаті ракети. Повітряні сили також були залучені до удару по певним наземним цілям та окупантам

Коментарі

Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up