Попри тривогу, майстер-клас відбувся. У гімназії школярі плели патріотичні браслети

Попри тривогу, майстер-клас відбувся. У гімназії школярі плели патріотичні браслети
  • Для учнів Флоріанівської гімназії провели патріотичний майстер-клас. Діти плели жовто-сині браслети.

Про це інформують на сторінці навчального закладу.

— Не зважаючи на повітряну тривогу відбувся майстер-клас з виготовлення патріотичних сувенірів учнями та вчителями для наших захисників, — зазначають у повідомленні.

Провели майстер-клас дві сільські майстрині. Дітям усе сподобалося, вони з задоволенням плели браслети. Усе відбувалося в укритті.

У повідомленні підкреслюють, що усі вироби будуть надіслані нашим захисникам.

Ось такі чудові роботи вийшли у діток:

Відзначимо, що у трудовому законодавстві немає норми, що забороняє працювати під час повітряної тривоги. Проте роботодавець не може вимагати від працівників виконувати роботу, що загрожує його життю. Детальніше у матеріалі:

 

Читайте також:

Висока загроза ракетної небезпеки: у Чорному морі на чергуванні 19 ворожих кораблів

Не Південно-Західна: українці обирають нову назву залізниці

Громада з нашого району зазнав збитків через підприємця, який займався ремонтом школи

Коментарі

08:24 Вночі ворог атакував Україну дронами— знищили 12 «Шахедів» та розвідувальний БпЛА 21:10 У Козятині виступатиме військовий оркестр Національної Гвардії України. Дата та час 20:35 Відірвалися на повну і зібрали 20 тисяч на ЗСУ: гурт «Draft» зіграв благодійний концерт у Козятині play_circle_filled photo_camera 16:26 «Медичній службі однієї з новостворених бригад потрібна наша допомога. Часу небагато» Від читача 15:13 Оголошення 15:43 З 1 квітня на Вінниччині діятиме заборона на лов риби. Що дозволяється під час нересту? 14:09 Мороз до -7°, вітер та дощ з мокрим снігом: у нашій області прогнозують ускладнення погодних умов 12:13 У Козятині горів дах приватного житлового будинку 11:05 На турнірі перший раз і відразу бронза, а чоловіки волейболісти нашої громади — перші 10:53 Микола Філонов: Ми будемо допомагати нашим захисниками стільки, скільки потрібно для перемоги (Прес-служба "Ми - Вінничани") 10:21 Козятинські лікарі Тетяна та Сергій Шлапаки придбали військовим автомобіль, який врятує багато життів 09:49 За вихідні вогонь обпалив понад 17 га землі. Рятувальники нагадують: пожежі в екосистемах — це диверсії photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up