Шоста хвиля мобілізації в Козятині стартувала

Шоста хвиля мобілізації в Козятині стартувала
Двох працівників Козятинської військової частини мобілізували в АТО

Двох козятинських офіцерів рідні та друзі проводжали у середу на службу у військо. Мобілізовані Володимир Некритий та Олександр Плис до отримання повісток працювали у Козятинській військовій частині ВЧА 1329 (“воїнські склади”). 
Володимир Володимирович був завідувачем сховища, а Олександр Михайлович — начальником групи матеріально-технічного забезпечення. Кожний з офіцерів віддав службі в армії близько 20 років та має великий досвід. Підполковник запасу Володимир Некритий служив у автомобільних військах в Туркменії, Німеччині, на Далекому Сході. 
Олександр Плис брав участь у формуванні 95 Житомирського аеромобільного навчального центру, служив у Середній Азії, в автомобільній бригаді в Черкасах. Олександр із гордістю розповів газеті “RIA-Козятин”, що його син Богдан навчається в Одеській військовій академії на факультеті розвідки і спецпризначення.
— Ці хлопці надійні. З ними можна і в розвідку, і куди завгодно, — сказав про мобілізованих їх друг Микола. 

 

Редакція “RIA-Козятин” бажає хлопцям якнайшвидше повертатися додому з перемогою.

 

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших
Спорт на честь  30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне  молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? У Вінниці планують придбати 128 світлофорів за півтора мільйони, а в Козятині не має жодного У Вінниці планують придбати 128 світлофорів за півтора мільйони, а в Козятині не має жодного «Муніципальна няня»: деталі, умови та розмір виплат «Муніципальна няня»: деталі, умови та розмір виплат
Коментарі (1)
  • характерник-танкіст ЗСУ UA

    з миром і сімейним благополуччям
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up