Свічка миру власноруч дітей та воїнів

Свічка миру власноруч дітей та воїнів

У Краматорську у міській бібліотеці імені Марії Приймаченко фронтова капеланія “Шлях Єднання” провела майстер-клас по розпису фронтових гільз під свічку. Провели його капелан о. Микола Мединський (Залізняк) та клірик Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ.

Учні четвертих класів Краматорської школи №8, спільно зі своїми вчителями Євгенією Рокоча та Ольгою Криленко розмалювали гільзи. Так вони перетворили носія смерті та руйнації (гільзу від АГС) на символ Віри, Життя та Світла Правди.


“По правді кажу вам: коли не навернетесь, і не станете, як ті діти, не ввійдете в Царство Небесне!” (Матвія 18:3)


Під час майстер-класу капелан провів присутніх у світ захопливих розповідей та українських легенд. Діти розповідали вірші Шевченка та співали українські пісні.


І в їхніх дитячих оченятах відчувалося відродження Українського Духу. Дитячі серця, ніби відкривали нам справжній шлях до зміцнення та укріплення нашого “царства земного” — Української Держави, призиваючи до Єдності та Любові до Бога та України.


Перед іконою “Богородиця Єднання”, запаливши виготовлені дітьми та бійцями на передовій свічечки, всі помолилися за українських воїнів та весь наш народ.
Мир тільки через перемогу!


Іванна – Калина Костюк, інфо-капеланія

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up