Тетяна Єрмолаєва про соцвиплати: «Дозволу на проплату немає. Поруч громадам провели, їм повезло»

Тетяна Єрмолаєва про соцвиплати: «Дозволу на проплату немає. Поруч громадам провели, їм повезло»
 • Днями під дописом Козятинського міського голови Тетяни Єрмолаєвої про виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, козятинчани почали обурюватися і запитувати владу, чому в Козятинській громаді не проходять оплата соціальних виплат?
 • Дійшло до того, що почали мами, які не отримали дитячі кошти, погрожували Другим Майданом

Зокрема Тетяна Єрмолаєва повідомила — 5,8 мільярдів гривень перерахували для виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам. Станом на 16 травня у Козятинській міській територіальній громаді зареєстровано 3604 внутрішньо переміщених особи після впровадження військового стану.

— Заяви продовжують опрацьовуватись та надходити, тому якщо ви ще не отримали грошову допомогу, не хвилюйтесь. Все буде найближчим часом! — написала Тетяна Єрмолаєва - Козятинський міський голова

Натомість козятинчани, зокрема мами, які не отримали дитячі соцвиплати почали закидувати очільницю громади: Коли виплатять допомогу на дітей?

З цього приводу у коментарях під постом зчинилася суперечка. 

Так, Ksenia Anatolievna Khrishchenyuk написала:

— Якщо до кінця тижня не будете реагувати, то в понеділок всі мамочки з дітьми прийдуть до міськради і ми влаштуємо другий Майдан! Скільки уже можна нас кормити відмовами! У Вас теж є діти, син і донька, тому представте якщо з ними будуть так відноситись! Кожна мати за своїх дітей буде добиватися справедливості! Тому будь ласка реагуйте, а якщо не можете справитись зі своїми обов'язками, тоді полишайте місце і на ваше місце прийде інша людина 

На що їй Тетяна Єрмолаєва відповіла:

— Завтра, п’ятниця , понеділок. Це не в межах мого впливу. Постійно, двічі на день, зранку і ввечері спілкуємось з казначейством. Це не межах впливу Козятина чи Вінниці. Вони виконують розпорядження з Києва. Документи, списки лежать. Дозволу на проплату немає. Завжди є перша громада і остання. Ми завжди хочем бути першими, але зараз так. По термінам всі виплати мають бути закриті до 31 травня - така офіційна відповідь. Закриють виплати військових, переселенців, почнемо відновлювати соціальні. Вам від цього не легше, але таких громад по країні сотні. Поруч громадам провели виплати, їм повезло.

 

 

 

 

Коментарі (22)
 • Надежда Янкевич

  Только в Казатине такое бл...

  Bew Qurnix reply Надежда Янкевич

  Козятині,чума ти узькощелепна
 • Анна Лонська

  А де гумдопомога для переселенців, в гаражах і підвалах її замів? Коли вже понажераються?
 • Иннуля Терещук

  А що з нею робити? Всі області отримали ,а один Козятин як завжди. Бо у нас Мер міста особливий. Так пані Єрмолаєва ми Вам можемо так же само відповісти як всі нам,на ваше місце є сотні людей,не справляєтеся з обов'язками просимо освободити для достойної людини.
 • Жека Слободяник

  От падло вона тільки на дорозі від тунеля до танка міліони вкрала, нічого їй це так прасто не пройде.

  Bew Qurnix reply Жека Слободяник

  Танк треба знести,згоден?

keyboard_arrow_up