Українські новини

Українські новини

Цю машину знищив не випадкова снаряд або міна. Її холоднокровно підірвали керованим фугасом. А потім добили всіх. І поранених і медиків.

Sveta Berezkina

Подивіться, особливо ви - ті, хто кричить про прощення і забутті. Ви хочете пробачити людей, які без вагань зробили це. І готові жити поруч з ними. Жити заплющивши очі, боягузливо, але тихо і сито. Вірячи в те, що завтра вони не доберуться до вас і ваших близьких.
Так не буває. Біси потребують того, щоб навколо було пекло. І дуже швидко його створюють. Для всіх.
А ми будемо пам'ятати. І стримувати насувається бесовню, до тих пір, поки не отримаємо можливість очистити всю свою землю. Так буде.

Фотографія

 

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
«Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ «Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ
Фото дня: болотяні дороги та собаки Фото дня: болотяні дороги та собаки Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Спорт на честь  30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне  молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up