Важливо: Не поширюйте неперевіреної інформації в соцмережах і месенджерах

Важливо: Не поширюйте неперевіреної інформації в соцмережах і месенджерах
  • Не розповсюджуйте фейки, це призводить до дезінформації

Вінницька міська рада звертається до усіх вінничан із проханням не поширювати в мережі інтернет неперевіреної інформації.

"Триває запекла інформаційна війна. Ми повинні протидіяти ворогу на всіх фронтах. Поки наші воїни, правоохоронці і тероборона стоять стіною проти варварів, кожен з нас може допомогти у захисті України.

Звертаємось до всіх вінничан: не поширюйте жодної неперевіреної інформації, у якій ви не впевнені і якщо не має конкретного прізвища і контактів того, хто це повідомляє. Достовірні відомості надають лише офіційні українські та місцеві джерела. Звертаємось до адміністраторів спільнот, пабліків, груп у соцмережах - видаляйте сумнівну інформацію, якою діляться учасники. Фейки можуть бути схожі на правду. Перепощуйте лише дописи з офіційних каналів. За копіювання текстів без джерела необхідно відправляти у бан.

У поліції наголошують, що поширення дезінформації тягне за собою відповідальність згідно з законом. Вінничани - мудрі і виважені, фільтрують інформацію і знають, кому можна довіряти. Але просимо - максимум пильності і обережності", - пишуть на офіційному сайті Вінницької міської ради.

Шановні читачі, довіряйте інформації лише з перевірених та офіційних джерел. В жодному разі не поширюйте фейки. Так, мережею Фейсбук вже ширилася інформація про те, що у полі за селом Самгородоцької ОТГ будім-то висадили парашутистів. Але ані Управління Служби безпеки України у Вінницькій області , ані сайт Самгородоцької сільської ради не повідомляють про такий факт. 

Коментарі

keyboard_arrow_up