Ветерани АТО Козятинщини з активною життєвою позицією і "задню" не включають

Ветерани АТО Козятинщини з активною життєвою позицією і "задню" не включають

В громаді міста Козятина та району неабиякими зусиллями представниками мафіка активно розповсюдився міф про те, що звільнені в запас з зони бойових дій зі сходу України між собою сперечаються, один одного ігнорують і між собою не спілкуються. Однак, як засвідчила фотокамера газети “RIA-Козятин”, у суботу 27 травня в офісі Асоціації допомоги ветеранм бойових дій відбулося робоче засідання. До нього долучилося більше 100 чоловік.

Обговорювалось питання життєдіяльності ветеранів АТО. Також вироблялась стратегія і тактика дій по соціальному захисту ветеранів війни. Дискусія була гострою і продуктивною.

Як підсумок, було підтверджено повне взаємопорозуміння між ветеранами АТО та відсутності будь-якого розколу. Приємно, коли приємно.

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Козятин сьогодні — весняне болото скрізь Козятин сьогодні — весняне болото скрізь
Побудує будинок, який зможе виробляти світло і тепло Побудує будинок, який зможе виробляти світло і тепло Стрітення у Козятині Стрітення у Козятині Наше майбутнє покоління у фотоконкурсі “Міні-Містер” Наше майбутнє покоління у фотоконкурсі “Міні-Містер” Ветерани  Валентин Драмарецьки   та його Ветерани Валентин Драмарецьки та його
Коментарі (2)
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up