Відпочинок для активно-патріотичної молоді

Молодь віком від 12 років та дорослі віком до 70 років запрошується на молодіжний фестиваль “Земля героїв”. Захід пройде у червні 16, 17, 18 числа на околицях Львову. Фестиваль присвячений Дню народження Євгенія Коновальця.

Відпочинок для активно-патріотичної молоді

З собою необхідно мати каремат, спальний мішок. Працюватиме польова кухня. Проживання в військових наметах на березі мальовничого озера.  

На фестивалі алкоголь і тютюн, наркотики заборонені.

Є можливість проспівати, затанцювати, продекларувати, розповісти гумореску або продемонструвати інші таланти, що Бог нагородив.

Приїзд групами до Львову, де ВАС зустрінуть, а по завершенню доставлять до вокзалу міста Львів.

Якщо береш продукти, то тільки консерви в металевій упаковці.

Обов’язковий доброзичливий настрій! Маєте можливість познайомитись і спілкуватися зі всією Україною.

Контактний телефон організаторів фестивалю в Львові (067)-297-64-75. Звертатись “Друже Скиба”, посилатися на публікацію в газеті “RIA-Козятин”.

Не забудьте перед поїздкою присвоїти собі псевдо.

Попередній запис обов’язковий. Приїзд бажано групами. Розраховуємо на підтримку активістів навчальних закладів та інших молодіжних осередків.

Коментарі

Надія Станіславчук, голова профспілкового комітету: — Нам, мабуть, пощастило. Я говорила і буду говорити: у медицині випадкових...

Назвіть імена медиків, яким хочеться подякувати

Наші соцопитування

На території Козятинського району поліцейські проводять заходи, з метою виявлення, попередження і знищення незаконних посівів...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up