Війна для влади перетворилася в бізнес, - заява «Самопомочі»

Війна для влади перетворилася в бізнес, - заява «Самопомочі»

Верховна Рада України повинна назвати Росію окупантом і заборонити торгівлю як з окупованими територіями, так і з самим окупантом. Відповідний законопроект «Про тимчасово окупованій території України» запропонувала фракція «Самопоміч».

Про це повідомляє прес-служба «Самопомочі".

У партії констатують, що війна для влади перетворилася в бізнес. Тому стала можливою торгівля з окупантом.

Очевидно, що купуючи з окупованих територій товари, ми оплачуємо окупацію. Лицемірно, закликаючи світ посилити санкції проти Росії, влада платить за окупацію з кишень українців, - зазначає політсила.

Крім того, відбувається фінансування «підконтрольних підприємств» на окупованій території. У «Самопомочі» відзначають, що здоровий глузд підказує, що контролювати щось на окупованій території може тільки окупант. Тому окупант возить озброєння для своїх окупаційних військ поїздами державного підприємства «Укрзалізниця».

«Стало можливим зняття відповідальності з Росії. Тому не було введено військовий стан, натомість були підписані Мінські домовленості і протягом 3 років не визнана окупація, а Росія зникає з офіційних документів уряду України як джерело війни », - йдеться в повідомленні прес-служби партії. Відзначається, що ці складові не є випадковими - це ретельно продумана схема кривавого бізнесу на неназваною війні. На цій схемі заробляють чиновники на найвищому рівні за згодою та за підтримки окупанта і відданих йому «царьків Донбасу».

За даними сайта: http://proua.com.ua

 

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
«Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ «Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ
Фото дня: болотяні дороги та собаки Фото дня: болотяні дороги та собаки Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Спорт на честь  30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне  молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up