Змінили граничну вартість на бензин та дизпаливо. Які ціни у нашій області?

Змінили граничну вартість на бензин та дизпаливо. Які ціни у нашій області?
 • Кабмін змінив граничну ціну на бензин та дизельне паливо. В одному випадку — підвищили, в іншому — знизили, а в третьому — залишили на власний розсуд.

У Мінекономіки кажуть, що аби зникли черги та дефіцит, запасів пального на АЗС потрібно мінімум на 15 днів.

За уточненим прогнозом в травні очікується споживання 300 тис тонн дизелю та 120 тис тонн бензину. Такий обсяг імпорту вже законтрактований українськими мережами.

«Водночас ми бачимо, що окремі недобросовісні оператори ринку ставлять ціни більші за гранично допустимі – 60, 65 та навіть 70 гривень за літр. В країні йде війна, і ми розцінюємо таку цінову спекуляцію як мародерство. Уряд надав повноваження обласним військовим адміністраціям здійснювати контроль за встановленням цін. Будемо жорстко реагувати на подібні факти відповідно до вимог воєнного часу», — зазначила перша віцепрем'єр-міністр економіки Юлія Свириденко.

Також у Міністерстві економіки України оприлюднили середню вартість бензину і дизпалива – 33,36 грн/літр та 35,31 грн/літр відповідно. З них вираховується гранична ціна реалізації стандартного пального на АЗС на середину травня.

— Якщо врахувати граничні торговельні націнки, максимальна ціна на «звичайний» бензин для його продажу через мережу АЗС не має перевищувати 39,86 грн/літр, на дизпаливо – 42,31 грн/літр, — зазначають на сайті Вінницької ОДА. — При цьому Кабмін дозволив АЗС без обмежень встановлювати ціну на «брендове преміальне» пальне за умови, що вони також продають «звичайне» пальне за регульованими цінами.

Пальне для авто: як зараз продають бензини й ДП у нашому місті? Коли зникнуть черги?

 

Коментарі (2)
 • Володимир Загоруйко

  Це не комерсанти а спекулянти.
 • Читач23

  Ганьба нашим комерсантам.

  65 грн дизель, чек не дають, розрахунок тільки готівкою ((((

  Сором

keyboard_arrow_up