Евгений Белоус
Евгений Белоус
06878940
Евгений Белоус - Всі Статті (11)

Недільного вечора чергова негода, з поривами сильного вітру, дощу та блискавки прокотилась над Козятином. Потужний електричний розряд величезної сили влучив через електричну мережу, протяги, супутникові та ефірні антени до осель козятинчан. У деяких будинках погоріла вся побутова техніка, яка на той час була вімкнена в розетки.

Кодування основних розважальних телеканалів з супутника, наприкінці січня, викликало шквал обурення та невдоволення основної маси населення України.

У новому році пенсія зросла на 18 грн. Збільшилась плата за інтернет, мобільний зв’язок, проїзд у транспорті. Вводиться абонплата за перегляд українських каналів. Диверсія чи бізнес під час війни з Росією?

Грядуть зміни. Комерційно-розважальні телеканали України у січні наступного року закодують свій сигнал із супутника. Третина населення, яка безкоштовно переглядала телевізійні канали, залишиться без них, якщо не обере один із інших шляхів доступу до телесигналу

Начальник БМЕУ Микола Кравець: “Я особисто п'ю воду з крана!”

В радіусі 50 метрів від редакції працює інтернет

Випускник першої школи Василь Стадник — працівник апарату ВР

У Москві на сталінській висотці перефорбували зірку і вивісили прапор України

Релігійна громада Української Православної церкви Київського патріархату Св. Пророка Іллії виносить щиру подяку депутату Вінницької обласної ради та керівнику Південно-Західної залізниці Кривопішину О. М. за надану благодійну допомогу для будівництва храму святого пророка Іллії в м. Козятині на вул. Васьковського, 27.

keyboard_arrow_up