Марія Лєхова - Всі Статті (214)

Полюбляєте зимову риболовлю? Спеціалісти розповіли, коли краще йти до водойми, щоб впіймати рибу, а також які є особливості риболовлі у лютому.

Щодня у соціальних мережах з'являються нові фотографії, що відображають міські ритми, мальовничі пейзажі, незвичайні місця, а також яскраві події з життя Козятина.

Щотижня спеціалісти МОЗ звітують про ситуацію з захворюваністю на грип та ГРВІ в нашій області. Зазначають, що найбільше хворих наразі у трьох районах, серед них і наший. Нагадуємо правила профілактики захворювання, про симптоми та ускладнення недуги.

Відвідувачі терцентру потрудилися та виготовили для бійців окопні свічки. Також вони зробили для наших захисників обереги.

Сьогодні, 5 лютого, православні християни відзначають день Агафія. А у світі відзначають День безпеки в інтернеті. До вашої уваги традиції та прикмети в цей день.

У «Вінницяобленерго» опублікували графіки погодинного знеструмлення, які діятимуть протягом 5 лютого. Повідомляють, що електроенергію вимикатимуть у три черги. Додають — можливі відхилення від графіка. Даний графік діятиме за умови стабільності та відсутності нових руйнувань.

Ліцей Козятина взяв участь та переміг у проєкті «Технологічне майбутнє Вінниччини». Нагорода — 10 комплектів робототехніки.

Почали формувати додаткові бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають посилити наші сили під час майбутнього наступу. Розповідаємо у матеріалі деталі та як долучитися.

У козятинчанина з палати поцупили мобілку. Як виявилося, причетний до цього його товариш, який приходив навідати хворого.

  Щорічно 4 лютого відзначається Всесвітній день боротьби проти раку, який був проголошений у 2005 році Міжнародним союзом по боротьбі з онкологічними захворюваннями. Що таке рак та як спосіб життя та щоденні звички впливають на здоров'я? Про це у матеріалі.

keyboard_arrow_up