Roman Oleksii
+380631748303
Roman Oleksii - Всі Статті (7)

Він — боєць роти спецпризначення батальйону Кульчицького, із позивним Фін. З 2017 року виконував бойові завдання у районі проведення АТО, брав участь у запеклих боях у Луганській області. У травні на Харківщині після 6-годинного бою козятинчанин Дмитро Фінашин отримав поранення і провів дві доби на самоті в прифронтовій місцевості.  В результаті боєць втратив руку і нині готується до протезування в Польщі.

Порушення правил безпеки під час експлуатації пічного опалення стало причиною пожежі господарської будівлі.  Вогонь знищив усі запаси сіна, яка літня жінка заготовила на корм худобі на зиму.

У парку Козятина на місцеву жительку напав неадекват. Він душив жінку та намагався згвалтувати. Крики про допомогу почули військові. Вони врятували жінку, як мінімум від зґвалтування, а можливо, й від смерті. Хто ці герої?

На війні загинув 41-річний полковник Володимир Левчук. Військовий з Козятина. Сьогодні у місті його поховають.  

Питання активної взаємодії та продуктивного освітнього процесу обговорили вчителі з української мови та літератури громади. Педагоги ознайомилися з важливими рекомендаціями та поділилися своїм досвідом.

У Хмільницькому районі місцевий мешканець почув постріли та викликав поліцію. Як виявилося, стрілянину влаштував підхмелений молодий чоловік.

Подагра – це патологія обміну речовин, внаслідок якої в тканинах організму накопичуються і відкладаються кристали моноурату натрію. Найчастіше проявляється ураженням великого пальця ноги та фаланг сусідніх пальців, може вражати й суглоби пальців рук. Без лікування впливає на нирки, провокує утворення каменів та важкі запальні процеси в них. 

keyboard_arrow_up