Вячеслав Гончарук
Вячеслав Гончарук
0637364726
Журналіст-дописувач в газеті з 2014 року. Тематика - проблеми в побуті, питання пенсіонерів, висвітлення роботи органів місцевого самоврядування
Вячеслав Гончарук - Всі Статті (804)

Доля. Він без рідної матері  залишився в шість років. У дванадцятирічному віці в його життя увірвалась війна. Після студентських років разом з дружиною поїхав у Cибір.  Мріяв повернутися до отчого дому, а коли трапилась можливість – переїхали сім’єю до рідного краю 

Гарний дебют. Наша землячка Марія Шпатківська в складі паралімпійської збірної  спортсменів України блискуче виступила на чемпіонаті світу з легкої атлетики в місті Дубаї, ОАЕ. Результат, який вона показала на змаганнях в метанні спису, поступається світовому досягненню всього десятьма метрами

В редакцію газети «RIA-Козятин» звернулися мешканці будинку 151 вулиці Подільської. Вони повідомили, що минулої п’ятниці невідомими особами був перекритий прохід загального користування між вулицями Подільської та Грабовського. На початку травня цього року той прохід вже раз блокували. З дозволу сільської ради він був розблокований. Тепер нова вихідка людей які заради спокою власних собак готові створювати дітям перешкоди. Подейкують що блокують прохід тому, що собаки на дітей гавкають, а чотирилапим зайві емоції шкідливі для здоров’я  йшлося в повідомленні. 

В третю неділю листопада починаючи з 1993 року своє професійне свято відзначають аграрії. На День працівника сільського господарства хлібороби проводять виставки сучасної техніки агропромислового комплексу, призентують новітні технології щодо забезпечення життєдіяльності грунту. Вміють хлібороби й веселитися. На своє професійне свято вони проводять концерти та майстер класи, нагорджуючи під музичні вітання самих видатних працівників. Як святкують аграрії? Ми побували в ТОВ «Агродім Іва». Що побачили кореспонденти газети «RIA-Козятин» в аграріїв села Козятина наша розповідь.

У п’ятницю, 8 листопада, до районного центру з’їхались мисливці та рибалки Козятинщини. Вони на цій виборчій конференції мали обрати нового голову мисливського товариства.

В суботу, 9 листопада в приймальній Народного депутата України Петра Юрчишина відбулася зустріч народного обранця з помічниками депутата. Серед присутніх був заслужений будівельник України Олег Каменний. Причиною зустрічі депутата і фахівця в області будівництва була отримана відповідь зі служби автомобільних доріг у Вінницькій області та відповідь з міністерства інфраструктури України по запиту Петра Юрчишина щодо Білоцерківського мосту.

З приходом морозів прийде до нас щорічна проблема порятунку лебедів. Кожен рік, як тільки водойм вкривається кригою ці королівськи птахи покидають насиджене місце в пошуках іншого відкритого водойому. Трапляється так, що не всі пернаті відлітають. Як правило, залишаються лебеді з числа первістків, які ще не набралися сили, травмовані, чи хворі. Тоді не байдужі до живої природи козятинчани масово телефонують представникам преси та кличуть для порятунку птахів, МНСників.

Паркан трощить один, а спостерігають за підлітком на підпитку троє!

keyboard_arrow_up