Ольга Цвигун
80938757131
Ольга Цвигун - Всі Статті (615)

Завищення цін, протерміновані продукти та відсутність необхідних документів виявили у чотирьох магазинах міста.

- Одного разу, коли я їхав вулицею Довженка, звернув увагу на дерева вздовж дороги, - розповідає водій Андрій. - І от диво! Вдруге за сезон зацвіли каштани. Дивно якось бачити білі свічки на цих деревах у серпні.

Випускники 1960 року зустрілися, щоб відзначити 50-річний ювілей закінчення школи - гарний привід, щоб побачитись, поговорити, пригадати.

- Готувалися до події заздалегідь. Ремонтували будинки та паркани, проводили лекції та спортивні заходи, розширювали трасу, - розповідає про подію, неначе це було учора, колишній голова районного комітету з фізкультури та спорту Ігор Кусь.

Петро Ситницький удостоївся честі нести факел Олімпіади-80 як один з найкращих спортсменів Вінниччини, ведучий спортсмен радянського союзу у штовханні ядра та занесений у книгу олімпійської слави Вінницької області. На днях цій події виповнилося 30 років.

Ольга Хоменко - єдина дівчина у місті, яка всерйоз займається шахами та не пропускає жодних змагань. Вважає себе реалісткою і мріє у майбутньому зіграти з міжнародним майстром спорту з шахів, вінниччанином Миколою Боднарем.

- У нас імунізація малюків здійснена лише на 16%, - заявила під час підсмумкової колегії райдержадміністрації начальник відділу охорони здоров'я Олена Іванчук. - Це пов'язано з тим, що перші поставки імунопрепаратів цього року почали надходити лише наприкінці червня. За словами держслужбовця наступна поставка очікується найближчим часом, у серпні місяці. Залишків імунопрепаратів немає.

Поки дорослі не знають, куди дітися від спеки, працюючи у офісних приміщеннях, діти не зволікають. Радіють літнім канікулам, як можуть: катаються на веліках, грають у дворі, відпочивають у таборах.

Коли ви не їдете на море, то море їде до вас. Точніше лише одна його частина - спекотна погода. А замість моря - місцеві ставки. І на тому козятинці вдячні. Вихідними рятуються на бережку та з води не вилазять. Проте, понеділок повертає до роботи і... до спеки

У чемпіонаті області серед аматорських команд "Горизонт" зупинився на сьомій сходинці. Президент футбольного клубу впевнений, що це через те, що серед гравців відбулась зміна поколінь. За потенціалом "Горизонт" був вартий четвертого-п'ятого місця

keyboard_arrow_up