Чому ЮТ їхала в Козятин

 • Називаємо речі своїми іменами
 • Автор: Називаємо речі своїми іменами
 • З 2014 року редакцію знову очолила Тетяна Лозінська. Політика газети "RIA-Козятин" стала більш опозиційною до існуючої влади. В цьому блоці публікуються думки людей, які поділяє редакція.

 • access_time

Публічно про візит Юлії Тимошенко стало відомо на минулому тижні з політичної реклами заходу. З офіційних повідомлень знаємо, що програма візиту передбачає зустріч з громадою м. Козятин, де на головній площі районного центру відбудеться мітинг за участі Юлії Тимошенко. Заїде вона і в училище залізничників. Про інші районні центри не йдеться. Причиною вибору саме нашого міста, мабуть стали наступні фактори: 1. Козятинщина стабільно голосує з найвищими результатами по області та країні за Юлію Тимошенко та її партію.

2. Мером Козятина у 2015 році був обраний кандидат від “Батьківщини”, як вийняток для області.

3. 13 мажоритарний округ – це єдиний виборчий округ до Верховної Ради на якому з 2012 року перемагав кандидат в народні депутати від “Об’єднаної опозиції” при офіційному балотуванні від “Батьківщини” у 2012 році Микола Катеринчук. Стало відомо, що Юлія Тимошенко дуже розраховує на цей виборчий округ, настільки, що зняла з нього голову фракції в обласній раді Олега Мейдича. А представити хоче нового кандидата від своєї партії – Олексія Кривопішина. Це багаторічний керівник Південно-Західної залізниці, як кандидат від міста залізничників.

Не так давно — депутат обласної ради від “Партії регіонів”. Так от, кандидатом від опозиційної Тимошенко буде депутат обласної ради від “Партії регіонів”, з цілою купою кримінальних проваджень. Отож, Козятин їй потрібен. Тут можливість провокацій, які можуть зіпсувати “переможний тур кандидата в президенти” якоюсь заготовленою картинкою, ніби, зводяться до нуля. І розмістити правильні для “Батьківщини” матеріали можна, без масштабної зустрічі з виборцями та журналістами. Картинку візьмуть з Козятина, хоча подадуть її, як тріумф Тимошенко в області під загальною назвою “Вінниччина”.

Провокації, звісно, можуть відбутись. Але не як ініціатива місцевого БПП, який залишається аморфним навіть зараз. Це можуть влаштувати інші. Адже сам губернатор (!) публічно (у ФБ) критикує лідера “Батьківщини”. Цікаво, як пройдуть зустрічі в готелі “Франція”, куди в телефонному режимі, керівниця обласного осередку запрошує лише “обраних” журналістів.

За матеріалом Олени Семко (http://politarena.info)
 

Коментарі (2)
 • Вова Полічков

  Займається промиванням  мозгів  політична та газова аферистка

  Анонім reply Вова Полічков

  Беріть вище. Це боротьба за ВЛАДУ. Вона дуже потрібна і Коломойському, і новому північному царю.
Паразити на тілі листонош і населення України

Подивившись телепередачу «Формат України» за темою зарплат міністрів та їх заступників, керівників державних...

Спалював себе. Світив іншим. Пам`яті лікаря

Олександр Федорович Юхимчук народився в місті Козятин в сім`ї залізничників 7 лютого 1943 року. Закінчив Вінницький медінститут...

Неякісні послуги? Як і куди скаржитися

Трохи більше тижня тому, 6-го березня, відбулося засідання уряду з питань покращення бізнес-клімату в Україні. Одним з затверджених...

Від коштів, які надійшли до держбюджету за рахунок розмитнених автомобілів, держава у березні-квітні зробить додаткові виплати...

Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні Спецтема: карантин

keyboard_arrow_up