Для непровладного кандидата на пост президента знайти зал засідань практично неможливо!

Зал — чоловічого роду з німецької мови. Зала — жіночого роду з французької мови. В українській мові є більш поширеним використання чоловічого роду: глядацький зал, спортивний зал, танцювальний зал. А в Козятині є одна зала комунального соціально значимого — міський будинок культури.

Цікаво, що в період виборчих дебатів, глядацький зал закритий на монтаж глядацьких сидінь. Інші зали перебувають в аварійному стані. Є спортивні зали, є танцювальні. Їх статути не передбачають можливість проведення зустрічі виборців.

Це стало відомо, коли довелося особисто підключитися до пошуку залу засідань для представника одного з претендентів на пост президента. Приємно, що є в місті і районі керівники підприємств, установ і організацій, які не заперечують проти виступів у своїх актових залах опозиційних до влади претендентів на пост Порошенка. Вони навіть хочуть посприяти кандидату. Отож, є керівники, які готові ризикувати, тобто змінити хід історії власної долі, але посприяти громаді. На жаль, аудиторії замалі — приймають не більше 30-50 людей.

Є такі керівники, які: “Вибачте, не можу”. Бо це ж не провладний кандидат у президенти! Тут для керівників порушення є зловживанням. Але все покривається гріхом. Ніхто не задумується, що далеко не безкарним, може аукнутися на них і на їх дітях. Де, де, а тут компроміс не доречний. А з іншої сторони — розумію. За що вмирати, доводити до інсульту, інфаркту, бути звільненим за три дні до пенсії? Зато “герой” на 5 днів (саме стільки живе в пам’яті інформація про героїв).

Наприклад. Відбувся експеримент. Давали дітям до 15 років карточки в кількості двадцяти однієї штуки. Серед яких були фото героїв війни на сході України як живих, так і померлих. Ці фото з Героями України діти розглядали до півтора секунди. Зате про більш фригідні теми, секс — 12 секунд, гумор — 8. По пам’яті діти розписували сюжети в деталях. Героїв не згадав жоден. На жаль, реальність така.

На сьогодні в місті таки знайшовся на період виборів комерційний зал, так званий Гарилюковий, в кафе “Юність”. Окрема подяка власнику. Підприємець погодився на умовах економічної доцільності орендувати зал для передвиборчих дебатів цього вівторка. Він вмістив більше 150 людей, яким ніхто не платив за участь, ніхто їх не зганяв.  

Коментарі (0)

При повному “одобрямц” вони і не потрібні При ознайомленні з таблицею розподілу залишку бюджетних коштів (майже...

Зал — чоловічого роду з німецької мови. Зала — жіночого роду з французької мови. В українській мові є більш поширеним...

Якщо згадати події річної давнини, то в цей період сталося дві надзвичайні. Це терористичний акт, з метою залякування суспільства...

Усі люди мають жити вдома і в соціумі. Крапка. Коли ми говоримо про дітей, то не навчаючи їх жити в соціумі, ми, начебто,...

Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up