Доводиться жити з акціями протесту

В Україні та, в Козятині зокрема, є дуже  багато державних озброєних органів виконавчої влади. Усі вони декларують захист держави, і Вас разом зі мною. Якщо це так, і вони справжні за визначенням, то не можуть боротися самі з собою – народом, частиною якого є я разом з вами. Я  маю досвід проживання в Іспанії. І кому я повірю найперше? Без сумніву, так це державним органам при військовій виправці зі зброєю в руках. Висновок такий: сьогодні поліції, армії, прокуратурі довіряє вся Іспанія. Це загони оборони правди для будь-якого громадянина.

А в Україні навіть голова сільради – це каральний орган бандо-влади і більше нічого?

Глибоко аморальні, начитані, скупі до грошей чиновники воюють і можуть воювати з власним народом?

Воїни АТО вже вкидали у сміттєвий бак голову райради. За його ставлення до військових, які захищають нас від російського агресора. І ось прийшла черга до голови села Козятин Тетяни Катеризюк. Те, що відбулося на території села Козятин, можна назвати публічною люстрацією. Адже причина — у вилученні у загиблого воїна АТО земельної ділянки.

Що робити людям? У правовому полі, це так: Ст. 5 Конституції України: "Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами. Ніхто не може узурпувати державну владу. У випадку узурпації  ж народ має право на акцію протесту.

Опір гнобленню витікає з прав людини. Коли уряд порушує права народу, повстання для народу і для кожної його частини є його священним правом і невідкладним обов'язком (Статті 33-35 Декларації прав людини і громадянина 24 червня 1793 року, яка була частиною Конституції Французької республіки).

Генеральна Асамблея ООН 10 грудня 1948 року проголосила Загальну декларацію прав людини, у преамбулі якої зазначила: "... Беручи до уваги, що визнання гідності, яка властива всім членам людської сім'ї, і рівних та невід'ємних їх прав є основою свободи, справедливості та загального миру: і беручи до уваги, що зневажання і нехтування правами людини призвели до варварських актів, які обурюють совість людства, і

що створення такого світу, в якому люди будуть мати свободу слова і переконань і будуть вільні від страху і нужди, проголошено як високе прагнення людей; і беручи до уваги, що необхідно, щоб права людини охоронялися силою закону з метою забезпечення того, щоб людина не була змушена вдаватися як до останнього засобу до повстання проти тиранії і гноблення...."

Вам не здається, що саме така ситуація з правами людей на Козятинщині?

 
Коментарі (0)

Ви не авторизовані

Корпорація “RIA-Козятин” власним ресурсом провела соціальне опитування серед мешканців міста, поставивши лише...

Відбулося засідання політради Козятинського осередку партії “Громадянська позиція”. На порядку денному стояло...

Реформи державних структур силового блоку (поліція, СБУ, прокуратура) та їх пряме підпорядкування президенту по вертикалі,...

В Україні та, в Козятині зокрема, є дуже  багато державних озброєних органів виконавчої влади. Усі вони декларують захист...