Доводиться жити з акціями протесту

В Україні та, в Козятині зокрема, є дуже  багато державних озброєних органів виконавчої влади. Усі вони декларують захист держави, і Вас разом зі мною. Якщо це так, і вони справжні за визначенням, то не можуть боротися самі з собою – народом, частиною якого є я разом з вами. Я  маю досвід проживання в Іспанії. І кому я повірю найперше? Без сумніву, так це державним органам при військовій виправці зі зброєю в руках. Висновок такий: сьогодні поліції, армії, прокуратурі довіряє вся Іспанія. Це загони оборони правди для будь-якого громадянина.

А в Україні навіть голова сільради – це каральний орган бандо-влади і більше нічого?

Глибоко аморальні, начитані, скупі до грошей чиновники воюють і можуть воювати з власним народом?

Воїни АТО вже вкидали у сміттєвий бак голову райради. За його ставлення до військових, які захищають нас від російського агресора. І ось прийшла черга до голови села Козятин Тетяни Катеризюк. Те, що відбулося на території села Козятин, можна назвати публічною люстрацією. Адже причина — у вилученні у загиблого воїна АТО земельної ділянки.

Що робити людям? У правовому полі, це так: Ст. 5 Конституції України: "Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами. Ніхто не може узурпувати державну владу. У випадку узурпації  ж народ має право на акцію протесту.

Опір гнобленню витікає з прав людини. Коли уряд порушує права народу, повстання для народу і для кожної його частини є його священним правом і невідкладним обов'язком (Статті 33-35 Декларації прав людини і громадянина 24 червня 1793 року, яка була частиною Конституції Французької республіки).

Генеральна Асамблея ООН 10 грудня 1948 року проголосила Загальну декларацію прав людини, у преамбулі якої зазначила: "... Беручи до уваги, що визнання гідності, яка властива всім членам людської сім'ї, і рівних та невід'ємних їх прав є основою свободи, справедливості та загального миру: і беручи до уваги, що зневажання і нехтування правами людини призвели до варварських актів, які обурюють совість людства, і

що створення такого світу, в якому люди будуть мати свободу слова і переконань і будуть вільні від страху і нужди, проголошено як високе прагнення людей; і беручи до уваги, що необхідно, щоб права людини охоронялися силою закону з метою забезпечення того, щоб людина не була змушена вдаватися як до останнього засобу до повстання проти тиранії і гноблення...."

Вам не здається, що саме така ситуація з правами людей на Козятинщині?

 
Коментарі (0)

Ви не авторизовані

Пам’ятаємо Іловайськ як трагедію

Я не фаховий військовий, тому зібрала однопартійців “Громадянської позиції” колишніх військових для обговорення...

Такий поважний керівник Козятинської районної ради Віктор Слободянюк (біля нього один з найвідоміших депутатів), який запевняє,...

До редакції звернулися мешканці міста та району із запитанням відносно рішення райради про обов’язкову акредитацію...

Мене офіційно представлено громадськості, як бізнес-омбудсмена регіону. Для мене ця посада — не щось нове. Я, як...

Пане мер Пузир та депутати міськради негайно виправіть свої помилки по відношенню до загиблих у "АТО" воїнів

Козятин. Храм Покрови Пресвятої Богородиці. Архієпископ Вінницький і Брацлавський Михаїл

Докази дослідження: Російська мова походить від Української

Як Медведівка на Козятинщині відмічала день села.Свято митецьких талантів.

Креативи в Козятинщині. Про духовне душевне спортивне життя.Все одним махом.

Притягнення до кримінальної відповідальності Президента

Стверджую Мафікова криша поїхала.Йому вліпили протокол за корупцію .А сьогодні в кабінеті 16.08.2017 р. вручили підозру.Боже як він верещав .Як навіжений .

З ким і чим воювати.Ірина Фаріон Тих, хто не володіє українською мовою, обов’язково посадять. Таких людей треба саджати у в’язницю хоча б на півроку, як це роблять французи за застосування англіцизмів!

«поки до влади не прийдуть радикальні націоналісти, нічого не зміниться»

До нас їде Голліву́д!

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook