Доводиться жити з акціями протесту

В Україні та, в Козятині зокрема, є дуже  багато державних озброєних органів виконавчої влади. Усі вони декларують захист держави, і Вас разом зі мною. Якщо це так, і вони справжні за визначенням, то не можуть боротися самі з собою – народом, частиною якого є я разом з вами. Я  маю досвід проживання в Іспанії. І кому я повірю найперше? Без сумніву, так це державним органам при військовій виправці зі зброєю в руках. Висновок такий: сьогодні поліції, армії, прокуратурі довіряє вся Іспанія. Це загони оборони правди для будь-якого громадянина.

А в Україні навіть голова сільради – це каральний орган бандо-влади і більше нічого?

Глибоко аморальні, начитані, скупі до грошей чиновники воюють і можуть воювати з власним народом?

Воїни АТО вже вкидали у сміттєвий бак голову райради. За його ставлення до військових, які захищають нас від російського агресора. І ось прийшла черга до голови села Козятин Тетяни Катеризюк. Те, що відбулося на території села Козятин, можна назвати публічною люстрацією. Адже причина — у вилученні у загиблого воїна АТО земельної ділянки.

Що робити людям? У правовому полі, це так: Ст. 5 Конституції України: "Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами. Ніхто не може узурпувати державну владу. У випадку узурпації  ж народ має право на акцію протесту.

Опір гнобленню витікає з прав людини. Коли уряд порушує права народу, повстання для народу і для кожної його частини є його священним правом і невідкладним обов'язком (Статті 33-35 Декларації прав людини і громадянина 24 червня 1793 року, яка була частиною Конституції Французької республіки).

Генеральна Асамблея ООН 10 грудня 1948 року проголосила Загальну декларацію прав людини, у преамбулі якої зазначила: "... Беручи до уваги, що визнання гідності, яка властива всім членам людської сім'ї, і рівних та невід'ємних їх прав є основою свободи, справедливості та загального миру: і беручи до уваги, що зневажання і нехтування правами людини призвели до варварських актів, які обурюють совість людства, і

що створення такого світу, в якому люди будуть мати свободу слова і переконань і будуть вільні від страху і нужди, проголошено як високе прагнення людей; і беручи до уваги, що необхідно, щоб права людини охоронялися силою закону з метою забезпечення того, щоб людина не була змушена вдаватися як до останнього засобу до повстання проти тиранії і гноблення...."

Вам не здається, що саме така ситуація з правами людей на Козятинщині?

 
Коментарі (0)

Нещодавно в Козятинському міськрайонному суді слухалась справа про хабар лікаря ЛКК. На шпальтах газети ми розповідали про...

Москалі ліплять з себе скорбителів лукавих

9 травня Україна відзначила День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, який прийшов на зміну "Дня Перемоги"...

Події про не законне звільнення виховательки дитсадка №6 мають велику історію. Роками депутат міськради від БЮТ — єдиний...

У редакцію газети “RIA-Козятин” звернулися з колективною скаргою жителі с. Перемоги з єдиним проханням: рятуйте,...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up