Гриценко про надзвичайний стан

  • Називаємо речі своїми іменами
  • Автор: Називаємо речі своїми іменами
  • З 2014 року редакцію знову очолила Тетяна Лозінська. Політика газети "RIA-Козятин" стала більш опозиційною до існуючої влади. В цьому блоці публікуються думки людей, які поділяє редакція.

  • access_time

РНБО. Акт воєнної агресії. Режим воєнного стану. На всій території України, чи в кількох областях, ще неясно, але це питання вкрай важливе і рішення має бути обгрунтованим. Мобілізація оборонних зусиль зараз потрібна, це факт. Сподіваюся, лише оголошенням воєнного стану засідання РНБО не обмежиться. Має бути сьогодні ж затверджено план конкретних дій на ключових напрямах. І головне, щоб потім це було зроблено. Тоді все буде логічно і вірно.

P.S. Риторичним залишається питання: Чому воєнний стан не було введено в 2014-му і чому тоді ті ж самі керівники видумували нам будь-які причини, аби не мобілізувати країну для оборони як того вимагає Закон? Пригадуєте, чим нас тільки не лякали, в тч припиненням співпраці з МВФ та іншими казками? Але це питання вже ставитимуть слідчі прокуратури, трохи пізніше.

Коментарі (0)

У минулому номері газети “RIA-Козятин” була розміщена стаття Радикальної партії про ринок землі. Головний радикал...

РНБО. Акт воєнної агресії. Режим воєнного стану. На всій території України, чи в кількох областях, ще неясно, але це питання...

Переважну більшість питань, які хвилюють сьогодні людей, можна вирішити в стислі терміни. Таку впевненість винесли...

130 р. тому у листопаді було розпочато грандіозну будову містечка Козятин - вокзал. Проект і кошторис на суму 292144 рублі...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up