Козятин небезпечний, без благоустрою. Чому не страйкуємо?!

До редакції газети звернулися мешканці вулиць Грушевського та 8-ої Гвардійської. Перших непокоїть стан дороги їхньої вулиці. Від дощу до дощу тут стоять калюжі. Адміністрації міста — хоч би що. Біля них же сухо! Приємно, що після нашої публікації відреагувало відповідальне підприємство. На каналізацію свого господарства на вулиці Грушевського поставили люк!

А на вулиці 8-ій Гвардійській на ділянці дороги, де недавно сталася ДТП з трагічними наслідками, немає належного освітлення. Друга автівка на цьому повороті пробувала на міцність стіни помешкання, де живуть люди. І в цій ситуації влада міста бездіє.

У жахливому стані знаходяться і автобусні зупинки міста. Виконком їх закріпив за організаціями міста. Зобов’язати зобов’язав, а покарання не передбачив? Мабуть тому автобусні зупинки стали ще в жахливішому стані?

Зі сцени в училищі на свято залізничників обраний очільником Козятина Пузир звітує, що “ремонтує дороги не кусочками і цілими”. Насправді роблять дороги не за стандартом. І це відомо прокурору, начальникам поліції та міжрайонного відділу СБУ. Адже їздять по них. Але головного поліцейського купили бюджетними грошима, виділяючи на поліцію час від часу гроші. Отож на явне недбальство очі закриті. А прокурору нинішній закон не дозволяє контролювати. СБУ займається охороною безпеки країни в цілому.

Постає питання, чи потрібні нам такі силовики? Такий очільник? На жаль, більша частина громади Козятина інертна. Мешканці називають речі своїми іменами вголос тільки тоді, коли нехлюйство і безгосподарність влади зачіпає їх особисті інтереси. А так — завжди анонімно, боячись, щоб хоч Пузир не взнав. Люди, отямтеся! Згуртовуйтеся по 5-6 осіб та ідіть до чиновників у кабінети і вимагайте належного благоустрою, виплат, додержання законності та порядку і так далі. Зараз знову люди будуть тупо вдихати сажу від лушпиння, і мовчатимуть? Таке не допустимо!

 

Коментарі (1)
  • Анонім

    Вірно голос підіймаєте, п. Тетяна. Дякую. Громадо, прокинься. Депутатів витягуйте на світ божий, це їхні питання. Силовики для іншого.

Аналізую, як втратили почуття сорому і власної гідності колишні козятинські активісти. Вони і не думають сьогодні організувати...

Нехай Різдвяні свята принесуть вам сімейний затишок та злагоду, миру вам і вашій родині. Щастя. здоров'я, любові, достатку,...

Після ряду публікацій на тему стану правопорядку на залізничному  вокзалі ст. Козятин, помітні суттєві зміни. Помітили...

Персональному редактору моєї улюбленої газети від Святого Миколая

Приємною несподіванкою ранку 19 грудня став подарунок, який залишили вдячні читачі нашої газети з листівкою: “Персональному...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up