Козятин небезпечний, без благоустрою. Чому не страйкуємо?!

До редакції газети звернулися мешканці вулиць Грушевського та 8-ої Гвардійської. Перших непокоїть стан дороги їхньої вулиці. Від дощу до дощу тут стоять калюжі. Адміністрації міста — хоч би що. Біля них же сухо! Приємно, що після нашої публікації відреагувало відповідальне підприємство. На каналізацію свого господарства на вулиці Грушевського поставили люк!

А на вулиці 8-ій Гвардійській на ділянці дороги, де недавно сталася ДТП з трагічними наслідками, немає належного освітлення. Друга автівка на цьому повороті пробувала на міцність стіни помешкання, де живуть люди. І в цій ситуації влада міста бездіє.

У жахливому стані знаходяться і автобусні зупинки міста. Виконком їх закріпив за організаціями міста. Зобов’язати зобов’язав, а покарання не передбачив? Мабуть тому автобусні зупинки стали ще в жахливішому стані?

Зі сцени в училищі на свято залізничників обраний очільником Козятина Пузир звітує, що “ремонтує дороги не кусочками і цілими”. Насправді роблять дороги не за стандартом. І це відомо прокурору, начальникам поліції та міжрайонного відділу СБУ. Адже їздять по них. Але головного поліцейського купили бюджетними грошима, виділяючи на поліцію час від часу гроші. Отож на явне недбальство очі закриті. А прокурору нинішній закон не дозволяє контролювати. СБУ займається охороною безпеки країни в цілому.

Постає питання, чи потрібні нам такі силовики? Такий очільник? На жаль, більша частина громади Козятина інертна. Мешканці називають речі своїми іменами вголос тільки тоді, коли нехлюйство і безгосподарність влади зачіпає їх особисті інтереси. А так — завжди анонімно, боячись, щоб хоч Пузир не взнав. Люди, отямтеся! Згуртовуйтеся по 5-6 осіб та ідіть до чиновників у кабінети і вимагайте належного благоустрою, виплат, додержання законності та порядку і так далі. Зараз знову люди будуть тупо вдихати сажу від лушпиння, і мовчатимуть? Таке не допустимо!

 

Коментарі (1)
  • Анонім

    Вірно голос підіймаєте, п. Тетяна. Дякую. Громадо, прокинься. Депутатів витягуйте на світ божий, це їхні питання. Силовики для іншого.

При повному “одобрямц” вони і не потрібні При ознайомленні з таблицею розподілу залишку бюджетних коштів (майже...

Зал — чоловічого роду з німецької мови. Зала — жіночого роду з французької мови. В українській мові є більш поширеним...

Якщо згадати події річної давнини, то в цей період сталося дві надзвичайні. Це терористичний акт, з метою залякування суспільства...

Усі люди мають жити вдома і в соціумі. Крапка. Коли ми говоримо про дітей, то не навчаючи їх жити в соціумі, ми, начебто,...

Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up