Козятинська адміністрація покрита совковістю

Наше місто, а правильно сказати, нашу громаду Бог не обділив талантами. Це і співаки, люди творчих і технічних спеціальностей, і військовослужбовці найважливіших посад — від рядового до полковників. Але, як показала практика, склалося враження, що їх не бачать, зневажають, не вірять, не сприяють бути їм успішними. Як по іншому продемонструвати артистизм та професіоналізм, світ не придумав. Бо більшість була не залучена до такого загальномасового місцевого заходу, як День міста. Навіть візуальний огляд програми свідчить, що на власному святі заробітчанами від творчості були не місцеві аматорські колективи. Чому було б місцевим аматорам сцени не дати можливість заробити? Вони набагато краще вписалися б у свято і психологічно краще злилися б з громадою, залучаючи її до вшанування та творчості.

Звідки така зневага до професійних особистостей нашого краю?

Дуже позитивно, емоційно, патріотично відкрила і задала тон пані Олена Пантелєєва. Але її професіоналізм і артистизм у виконанні двох пісень — занадто мала програма і за часом не змогла заповнити весь вакуум подальших подій. З цього робимо висновок, що адміністрація міста легковажно поставилася до організації програми і ствердила свою відсутність української культури. То за що ж ми воєюмо? “Батальйон на лісапедах” зі своїм однобоким гумором, хай виступає в концертних залах і заробляє гроші. А не з місцевого бюджету їм відстьобують наші кошти (порядку 70 тисяч гривень) — хочеш дивись, хочеш ні. Ми повинні давати заробляти місцевим! Для чого ми тоді утримуємо музшколу, центр юнацької творчості, якщо не даємо талановитим особистостям демонструвати свій талант на такому масовому заході в себе вдома ?

Інша совковість місцевої влади вражає стихійною організацією масового гуляння. Без сумніву, що режисером-постановником був непрофесіонал в цій академічній галузі = міський голова. Хто ще міг взяти на себе відповідальність?  Найперше: відсутність відкритих фонтанчиків для пиття води, біотуалетів, стільців для людей похилого віку. Організували масовий захід на площі, прийшли сотні людей, але вони не змогли добути до кінця програми. Не в кращому становищі, окрім пенсіонерів, були молоді сім’ї з дітьми дошкільного віку. Довелося перебувати весь час в юрбі на ногах. А місцевий оазис зі всіма елементарними зручностями — стадіон на Водокачці — не вписався як майданчик для Дня міста.

Мер привітав по інтернету. Сказали офіційно зі сцени, що захворів. А в кулуарах бабуся Клава — кваліфікувала як  перебор з алкогольними напоями. Благослови, Боже, його видужати і креативніше управляти містом, сприяти розквіту українського мистецтва нашого краю.

Гарним, без сумніву притаманним українській нації, всього українського став пиріг від місцевого приватного підприємства “Козятин-хліб”. Своїм розміром, вагою, дизайнерським оформленням і смаком вартий занесення в Книгу рекордів, як мінімум місцевого та українського масштабу.

Усі інші платники місцевих податків, як в рот води набрали. Не зрозуміло, бо громада не проінформована.

Ми намагаємось писати і говорити лише про те, про що інші мовчать.

Моя позиція і враження сформовані на основі відгуків, які надійшли на нашу адресу.

З повагою, Тетяна Лозінська.

Коментарі (0)

При повному “одобрямц” вони і не потрібні При ознайомленні з таблицею розподілу залишку бюджетних коштів (майже...

Зал — чоловічого роду з німецької мови. Зала — жіночого роду з французької мови. В українській мові є більш поширеним...

Якщо згадати події річної давнини, то в цей період сталося дві надзвичайні. Це терористичний акт, з метою залякування суспільства...

Усі люди мають жити вдома і в соціумі. Крапка. Коли ми говоримо про дітей, то не навчаючи їх жити в соціумі, ми, начебто,...

Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up