Маски-шоу по-козятинськи з “чистим містом"

  • Називаємо речі своїми іменами
  • Автор: Називаємо речі своїми іменами
  • З 2014 року редакцію знову очолила Тетяна Лозінська. Політика газети "RIA-Козятин" стала більш опозиційною до існуючої влади. В цьому блоці публікуються думки людей, які поділяє редакція.

  • access_time

Крик душі

Недавно взнала, що наш поважний голова міста зробив окремий підрозділ міськради по вивезенню сміття. По-перше, по квартирах  ходять то ввечері, то в обід дівчатка з категоричним риторичним майже наказом: “Всі зобов’язані скласти договір на вивезення сміття з структурою ”Чисте місто”!

??? Я нічого нікому не винна! Ах, чисте місто хоче наш мер? А тоді, чому так брудно в під’їздах? Бо це не його парафія?  “Відродження”, це не вважає своєю проблемою? Квартплата зросла майже втричі. У під’їзді темно, сморід і дуже брудно. Хоча двері під’їзду закриваються.

Повернемося до “Чистого міста”. Зв’язку з цією структурою по телефону, на жаль, немає. То вони переїхали, то шукати їх потрібно деінде. Через міськраду змогла добитися ще одну проміжну структуру. Це відділ надання адміністративних послуг. Так там вимагають ще декілька документів, окрім паспорта. Знову біганина.

Чому субсидію назначити набагато легше, ніж укласти договір з цією загадковою організацією “Чисте місто”?

Чому мені знову потрібно доказувати меру, що я дійсно живу в цій квартирі, якщо сплачую всі послуги, отримую субсидію, прописана тут?! Що, паспорт з пропискою не є державним документом для службовців, що опікуються такою структурою, як “Чисте місто”? І на основі чого мені нараховують борг, зі слів працівників, за вивіз сміття, якщо договір не складено? Прошу особисто мера відповісти на цю ситуацію.

Ольга ПАВЛЕНКО

Коментарі (1)
  • Анонім

    Пані Ольго, бажаю успіху. Чітко і конкретно - доведіть справу до кінця. Не забудьте вашого депутата залучити, хай працює, саме для цього і обирався.

Куди і навіщо їздить міський голова за кордон? Мова йде про його відрядження за рахунок міського бюджету. У серпні  2017...

Крик душі Недавно взнала, що наш поважний голова міста зробив окремий підрозділ міськради по вивезенню сміття. По-перше,...

Влада міста буде нагороджувати усіх відданих їй. Уже створюється спеціальний реєстр. Першим до нього потрапив колишній діджей,...

Коли гості приходять з подарунком, господарям завжди приємно. Та як приходить міська влада в гості — іноді шокує. Про...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up