Місто відзначає 144 річницю з дня заснування

Це свято об'єднує усіх, кому дорогий наш Козятин. Рідне місто славиться людьми — щирими, добрими, працездатними, талановитими, які створюють його матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє.

Запорукою вагомих трудових та суспільних здобутків Козятина є НАША, дорогі козятинчани, праця та велика любов до рідного міста.

Бажаю всім нам бути сильною своєю єдністю громадою, яка може стояти за свої інтереси. Вірю – разом ми досягнемо ще вагоміших результатів у поліпшенні життя людей, примножимо славу нашої землі, працюючи на перспективу розвитку Козятина.

Бажаю всім міцного здоров'я, натхнення й творчого підходу до виконання будь-якої справи.

Висловлюю слова глибокої вдячності усім за любов та вірність рідному місту.

Хай квітне наш рідний Козятин!

Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують серед нас. З Днем народження, рідне місто! Хочеться, щоб кожен з нас відчував себе частиною великої родини. А як буде, залежить багато від нас, не від влади.

Нехай життя в Козятині буде веселим і щасливим, нехай діти дзвінко сміються, нехай молодь успішно навчається і браво працює, нехай тут кожен відчує себе потрібним і важливим діячем, хай буде шана і повага всім людям похилого віку. Нехай місто росте, розвивається і займає особливе місце в серцях його жителів.

Коментарі (0)
Козятинська адміністрація покрита совковістю

Наше місто, а правильно сказати, нашу громаду Бог не обділив талантами. Це і співаки, люди творчих і технічних спеціальностей,...

За стійкість нації маємо нагороду від Бога

Чемпіонат світу з футболу, учасником якого Україна не стала, ще триває і з часом завершиться. Фактично українці отримали...

Це свято об'єднує усіх, кому дорогий наш Козятин. Рідне місто славиться людьми — щирими, добрими, працездатними,...

Випускники відгуляли. І тепер: хто — куди. Хочу побажати нашому молодому поколінню, нашій зміні — стати гідними...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up