Надбавка до пенсій

  • Називаємо речі своїми іменами
  • Автор: Називаємо речі своїми іменами
  • З 2014 року редакцію знову очолила Тетяна Лозінська. Політика газети "RIA-Козятин" стала більш опозиційною до існуючої влади. В цьому блоці публікуються думки людей, які поділяє редакція.

  • access_time

Від коштів, які надійшли до держбюджету за рахунок розмитнених автомобілів, держава у березні-квітні зробить додаткові виплати пенсіонерам, що отримують мінімальну та меншу, ніж мінімальна, пенсії.

Пільговий період на розмитнення «євроблях» завершився 22 лютого, але це не означає, що власники іноземних авто не повинні ставити їх на український облік. Можуть отримати штраф, а можуть і позбутися автівки за рішенням суду.

Закон «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України» (№ 8488) встановлює, що всі платежі від митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією направляються до Пенсійного фонду України. З початку 2019 року — майже 8 мільярдів гривень.

Від цих коштів у березні-квітні цього року додаткові виплати отримують пенсіонери з мінімальною і менше, ніж мінімальна, пенсіями.  

Цікаво, це збіг обставин чи заздалегідь запроваджена політична кампанія, що індексація пенсій та виплата надбавок випадають напередодні президентських та парламентських виборів?!

Політика – річ тонка, і народні обранці мусять тримати суспільний баланс. Адже потрібно мати хист: спочатку пообіцяти одне, а потім зробити інше (до теми про євробляхи і не лише). Можемо лише порадіти, що влада, забираючи у одних, обіцяє віддати іншим. За фактом ще не почала віддавати, але обіцяє. Тому будемо очікувати нарахування пенсій в березні та квітні, а потім робити висновки. Але у нашому суспільстві залишається актуальним питання: чому шановні обранці спершу не «забирають» самі у себе і не діляться з народом, а навпаки скасовують раніше прийняті закони, які зобов’язували відзвітуватися про набуті доходи та статки?! Минулого тижня КСУ скасував статтю Кримінального кодексу про незаконне збагачення, але це вже інша тема.

Тетяна Шевченко, юрист

 

Коментарі (0)
Паразити на тілі листонош і населення України

Подивившись телепередачу «Формат України» за темою зарплат міністрів та їх заступників, керівників державних...

Спалював себе. Світив іншим. Пам`яті лікаря

Олександр Федорович Юхимчук народився в місті Козятин в сім`ї залізничників 7 лютого 1943 року. Закінчив Вінницький медінститут...

Неякісні послуги? Як і куди скаржитися

Трохи більше тижня тому, 6-го березня, відбулося засідання уряду з питань покращення бізнес-клімату в Україні. Одним з затверджених...

Від коштів, які надійшли до держбюджету за рахунок розмитнених автомобілів, держава у березні-квітні зробить додаткові виплати...

Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

20:01 Без паперових довідок та карток: Україну планують перевести на е-лікарняні 16:33 Присяга міської голови, надбавки і матеріальна допомога: як пройшла перша сесія нової ради photo_camera 16:09 Його хотіли знищити, але не вийшло: історія нашого вокзалу photo_camera 15:54 В Україні готуються до жорсткого локдауну. Що про це відомо? Від читача 13:46 Козятинська податкова інспекція випереджає час 14:26 Коронавірусні дані Козятинщини: +5 нових інфікованих та дві смерті 13:25 Акція «Добрий Козятин» продовжується. Долучайтесь 13:11 Краще носити маски в громадських місцях. Вона захищає від заражень у 80% випадках 10:27 Перша сесія 8 скликання в Козятині. Як все було? (Оновлено) play_circle_filled 10:18 COVID: в Україні + 12 287 нових інфікованих. Дані по регіонах 09:50 «Хотів залишити голубів подихати голодною смертю на горищі» photo_camera 08:34 Про погоду у Козятині сьогодні, 24 листопада
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up