Найкращі побажання з Новим роком!

Зрозуміло, що 2018 рік буде різним, але я вірю – цей рік стане позитивним для людства, в цілому. Цього і хочеться побажати Вам, наші читачі.

Нехай у новому році дні проходять так само яскраво і весело, як новорічні свята! Неприємності тануть самі собою, як сніг на долонях! Бажаю у всьому знаходити користь і радість. Нехай вороги допоможуть відчути смак життя, а друзі допоможуть подолати всі перешкоди. Нехай неприємності дадуть безцінний досвід, а натхнення допоможе зробити життя кращим.

Нехай ці нові 365 днів стануть кращими за ті, що пройшли. Нехай нові 12 місяців подарують надію та впевненість у світлому майбутньому, а кожна нова хвилина життя буде яскравіше, радісніше і веселіше.

Нехай у новому році удача не покине ВАШ поріг, а запросить ще своїх подруг — любов і красу. Разом вони допоможуть подолати будь-які неприємності і надихнуть на нові справи.

Нехай друзі завжди будуть поруч у важку хвилину. Бажаю, щоб у ВАШИХ батьків було міцне здоров’я, а на ВАШІЙ душі не було тривог і переживань. Благополуччя, успіх, неперевершеність, стабільність, процвітання, радість, забезпеченість і шарм стануть в нагоді в новому 2018 році! Нехай він подарує ВАМ нові вагомі здобутки та помітні успіхи, нові яскраві емоції і приголомшливі враження, нові втілення в реальність навіть неймовірних задумів і зміни в житті на краще!

Нехай новий рік увійде у Ваше життя пахучим і квітучим килимом весняних фарб. Літо подарує незабутній смак і аромат плодів, осінь огорне ковдрою з жовтих листків, які зберігають тепло літнього сонця, а зима зігріє келихом глінтвейну біля потріскуючого каміна.

Відмінного здоров’я ВАМ у новому році! Нехай ноги будуть сильнішими, щоб пройти нові кілометри, руки міцнішими, щоб утримати нові призи, голова – відчайдушнішою, щоб покритися лавровим вінцем. І тільки серце хай залишається колишнім – гарячим!

І найголовніше — щоб державу очолили лідери нації, які спроможні вести Україну до перемоги у відвертій війні з Російською імперією. Солдатам — талановитих командирів, командирам — терплячих воїнів, усім — удачі уникнути втрат, раненим — зцілитися, покаліченим — влитися в турботу родини. Усім живим — пам’ятати загиблих воїнів за соборну незалежну державу Україна.

Коментарі (2)
  • Vikgor Myslyakovsky

    Все правда.... Навіть нема що додати...

    Софія reply Vikgor Myslyakovsky

    Амінь!
За стійкість нації маємо нагороду від Бога

Чемпіонат світу з футболу, учасником якого Україна не стала, ще триває і з часом завершиться. Фактично українці отримали...

Це свято об'єднує усіх, кому дорогий наш Козятин. Рідне місто славиться людьми — щирими, добрими, працездатними,...

Випускники відгуляли. І тепер: хто — куди. Хочу побажати нашому молодому поколінню, нашій зміні — стати гідними...

МИ говоримо лише про те, про що мовчать інші

Бачу, як моя праця діє на людей. Кожного дня редакція газети перетворюється на громадську приймальню людей різного віку,...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up