Найкращі побажання з Новим роком!

Зрозуміло, що 2018 рік буде різним, але я вірю – цей рік стане позитивним для людства, в цілому. Цього і хочеться побажати Вам, наші читачі.

Нехай у новому році дні проходять так само яскраво і весело, як новорічні свята! Неприємності тануть самі собою, як сніг на долонях! Бажаю у всьому знаходити користь і радість. Нехай вороги допоможуть відчути смак життя, а друзі допоможуть подолати всі перешкоди. Нехай неприємності дадуть безцінний досвід, а натхнення допоможе зробити життя кращим.

Нехай ці нові 365 днів стануть кращими за ті, що пройшли. Нехай нові 12 місяців подарують надію та впевненість у світлому майбутньому, а кожна нова хвилина життя буде яскравіше, радісніше і веселіше.

Нехай у новому році удача не покине ВАШ поріг, а запросить ще своїх подруг — любов і красу. Разом вони допоможуть подолати будь-які неприємності і надихнуть на нові справи.

Нехай друзі завжди будуть поруч у важку хвилину. Бажаю, щоб у ВАШИХ батьків було міцне здоров’я, а на ВАШІЙ душі не було тривог і переживань. Благополуччя, успіх, неперевершеність, стабільність, процвітання, радість, забезпеченість і шарм стануть в нагоді в новому 2018 році! Нехай він подарує ВАМ нові вагомі здобутки та помітні успіхи, нові яскраві емоції і приголомшливі враження, нові втілення в реальність навіть неймовірних задумів і зміни в житті на краще!

Нехай новий рік увійде у Ваше життя пахучим і квітучим килимом весняних фарб. Літо подарує незабутній смак і аромат плодів, осінь огорне ковдрою з жовтих листків, які зберігають тепло літнього сонця, а зима зігріє келихом глінтвейну біля потріскуючого каміна.

Відмінного здоров’я ВАМ у новому році! Нехай ноги будуть сильнішими, щоб пройти нові кілометри, руки міцнішими, щоб утримати нові призи, голова – відчайдушнішою, щоб покритися лавровим вінцем. І тільки серце хай залишається колишнім – гарячим!

І найголовніше — щоб державу очолили лідери нації, які спроможні вести Україну до перемоги у відвертій війні з Російською імперією. Солдатам — талановитих командирів, командирам — терплячих воїнів, усім — удачі уникнути втрат, раненим — зцілитися, покаліченим — влитися в турботу родини. Усім живим — пам’ятати загиблих воїнів за соборну незалежну державу Україна.

Коментарі (2)
  • Vikgor Myslyakovsky

    Все правда.... Навіть нема що додати...

    Софія reply Vikgor Myslyakovsky

    Амінь!

Брехня увійшла в побут політиків і чиновників. З цим ми зіштовхуємося майже щодня. Останні відповіді, які я отримую з провладних...

Мені надходить багато листів від різних людей. Пишуть дітки, які дякують за публікації, пишуть батьки, пенсіонери, прихильники...

8-9 квітня 2018 року православні християни святкують найважливіше свято – Великдень (Пасху). Православна Пасха...

Те, що безбожно вирізаються ліси та лісосмуги в Козятинському районі, ні для кого не секрет. Багато небайдужих мешканців...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up