Найпотужніший тренд України - це демократія

Демократія у нас виглядає жертовно, до того ж спотворено. Сотні, а то і тисячі людей б’ються і гинуть на Майдані. Декілька десятків тисяч загинули на фронті. Більше 500 демобілізованих з ЗСУ чоловіків та жінок, пройшовши і виживши в пеклі війни, вдома покінчили життя самогубством...

Судячи з того, що США передає високотехнологічну зброю для ЗСУ, війна набирає обертів. Російську імперію валять руками українців на території України. Навіть, розваливши її, нас чекає ще більший апокаліпсис — міграція мільйонів на територію України. А її між тим з великими потугами не може перенести фінансово багата Європа з її спецслужбами. Останніх, на жаль, у нас немає. Що найганебніше для тих, хто пасіонарно бореться за демократичну державу. В Україні мільйони вихованого окупантами населення ідуть на вибори і вибирають найгірших покручів, що здають, садять в тюрми перших і других, а потім фінансово доять третіх.

Інший тренд — не менше важливий і показовий — це молоко. Його заборонили приймати товаровиробникам у приватному секторі. На виду молоко є, а по суті знищується село.

Корпорації, холдинги хочуть землі, звільнені від українського селянина. Щоб не плутались під ногами в його латифундистських поглядах. До речі, найбільше таких з тих, які придбали владу.

А ще у нас, і в Козятині в тому числі, є ігрова мафія. Електрична та газова. Земельна і до біса всякої іншої. В Україні вивелись представники специфічної касти. Не знаю, як їх назвати — кровожерні, жадібні, безжальні, які жиріють на людських сльозах та смертях, в яких мізки направлені тільки на збагачення себе самих, в яких відсутні повністю честь та совість.

Зараз ми дивуємо світ повним негативом. Від головнокомандуючого до служб силовиків, які стали придатком забезпечення певного кола та особистого збагачення. Коза-ностра, колумбійська мафія, сомалійські пірати виглядають блідо.

Ким же стала наша влада? Що з цим робити, я не знаю. Отож, я не знаю, який устрій в нашій державі. Одне знаю, що без національної Української унітарної держави ми станемо рабами, або зникнемо як нація, так і держава.

Скоро вибори. Чи вдасться реалізувати свій проект олігархату, залежить від нас. Подумайте вже сьогодні добре, за кого підете голосувати і перековуйте населення, виховане окупантом, на патріотів України.

 

Коментарі (0)
За стійкість нації маємо нагороду від Бога

Чемпіонат світу з футболу, учасником якого Україна не стала, ще триває і з часом завершиться. Фактично українці отримали...

Це свято об'єднує усіх, кому дорогий наш Козятин. Рідне місто славиться людьми — щирими, добрими, працездатними,...

Випускники відгуляли. І тепер: хто — куди. Хочу побажати нашому молодому поколінню, нашій зміні — стати гідними...

МИ говоримо лише про те, про що мовчать інші

Бачу, як моя праця діє на людей. Кожного дня редакція газети перетворюється на громадську приймальню людей різного віку,...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up