Найпотужніший тренд України - це демократія

Демократія у нас виглядає жертовно, до того ж спотворено. Сотні, а то і тисячі людей б’ються і гинуть на Майдані. Декілька десятків тисяч загинули на фронті. Більше 500 демобілізованих з ЗСУ чоловіків та жінок, пройшовши і виживши в пеклі війни, вдома покінчили життя самогубством...

Судячи з того, що США передає високотехнологічну зброю для ЗСУ, війна набирає обертів. Російську імперію валять руками українців на території України. Навіть, розваливши її, нас чекає ще більший апокаліпсис — міграція мільйонів на територію України. А її між тим з великими потугами не може перенести фінансово багата Європа з її спецслужбами. Останніх, на жаль, у нас немає. Що найганебніше для тих, хто пасіонарно бореться за демократичну державу. В Україні мільйони вихованого окупантами населення ідуть на вибори і вибирають найгірших покручів, що здають, садять в тюрми перших і других, а потім фінансово доять третіх.

Інший тренд — не менше важливий і показовий — це молоко. Його заборонили приймати товаровиробникам у приватному секторі. На виду молоко є, а по суті знищується село.

Корпорації, холдинги хочуть землі, звільнені від українського селянина. Щоб не плутались під ногами в його латифундистських поглядах. До речі, найбільше таких з тих, які придбали владу.

А ще у нас, і в Козятині в тому числі, є ігрова мафія. Електрична та газова. Земельна і до біса всякої іншої. В Україні вивелись представники специфічної касти. Не знаю, як їх назвати — кровожерні, жадібні, безжальні, які жиріють на людських сльозах та смертях, в яких мізки направлені тільки на збагачення себе самих, в яких відсутні повністю честь та совість.

Зараз ми дивуємо світ повним негативом. Від головнокомандуючого до служб силовиків, які стали придатком забезпечення певного кола та особистого збагачення. Коза-ностра, колумбійська мафія, сомалійські пірати виглядають блідо.

Ким же стала наша влада? Що з цим робити, я не знаю. Отож, я не знаю, який устрій в нашій державі. Одне знаю, що без національної Української унітарної держави ми станемо рабами, або зникнемо як нація, так і держава.

Скоро вибори. Чи вдасться реалізувати свій проект олігархату, залежить від нас. Подумайте вже сьогодні добре, за кого підете голосувати і перековуйте населення, виховане окупантом, на патріотів України.

 

Коментарі (0)

Якщо ти мешкаєш поряд з пожежною частиною, це не значить, що тобі не потрібен вогнегасник. Хто б сперечався. А от коли йдеться...

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. У народі говорять: «Покрова накриває...

Учора на Козятинщині відбулося урочисте закладання першої сваї фундаменту під будівництво елеватора. Місцем події стало село...

Ось і відбулося. Козятинську райдержадміністрацію очолив представник Президента. Надіюсь,  у персональному ексклюзивному...

Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up