Передбачаю, що в наступній декларації міський голова прозвітує, що став мільйонером

Творчий колектив “Ria-Козятин”, як і вся громада міста, уважно ознайомились із “звітом” діяльності адміністрації міста на чолі з Олександром Пузирем. За три роки (не за рік, як має бути) він прозвітував про роботу. Що цікаво, на люди вийти побоявся. А скільки ж людей приготували йому запитання...

Звіт у газеті мерії, яку порозносили по місту безкоштовно і зараз можна знайти в різних чиновницьких установах. Безумовно, таке звітування заслуговує на “повагу”. А які кошти роздовбали! Про це не сказано у звіті. Цифра, що гуляє в інтернеті, більше 300 мільйонів гривень!

Чого варта така репліка: “Тільки в 2016 та 2017 роках “крига скресла”. За рахунок можливостей бюджету…”. Цим все красномовно сказано. Весь звіт побудований на основі роздерибанювання бюджетних коштів. Там немає, наприклад 500 000 гривень на безкоштовні ліки породіллям… Немає преміювання вихователів садочків, молодих вчителів. Чому б не ощасливити технічок лікарні, медсестер і так далі, і далі?

На це немає коштів? А це і є соціальна орієнтація бюджетів. Де ж ті кошти взяти? Ну, наприклад, провести обстеження теплогенеруючої компанії міста, що підконтрольна меру міста. Опалення організували таке, що не далеко до екокатастрофи. Собівартість одного кілоджоуля опалення у них (образно) коштує не 26 гривень, а тільки 5. Чому не поставити питання руба: або виправляйте ситуацію або платимо вам 8 гривень (навіть при такому тарифі вони будуть у шоколаді), а місто з бюджету зекономить декілька мільйонів гривень. Ось що таке соціально зорієнтована політика адміністрації міста, або, що має робити голова громади.

А про стратегію розвитку за покращення, водогін? Повна зношеність центральних магістралей міста, на які кладуть асфальт, бруківку? Повна відсутність генплану розвитку міста! Відповідно такий комфорт — це марнотратство, жлобство, галімий популізм, що веде до ступора. Так і хочеться використати класика бандо-комунізму: “По формі правильно, а по суті — знущання”.

У звіті забули медперсонал середньої ланки, хто не обтяжений сімейними обставинами виїхав за кордон. Адже скорочуються робочі місця. І в той же час тільки у відділку залізниці 8 тисяч 750 осіб пенсіонерів. У кращі часи місту залізниця давала 12 тисяч робочих місць і відповідних надходжень.Тепер реально приблизно сім тисяч.

Станом на 2011 рік в різних сферах економіки було зайнято 11,8 тис., тепер 9 тисяч. Жителів міста, в тому числі на транспорті - близько 60%, в промисловості - 9%, по 6% - на підприємствах охорони здоров'я та в навчальних закладах. Середня заробітна плата по місту в червні 2010 р. становила 2 492 грн (це було 300 доларів ) тепер 3 400 (це 120 доларів). У місті зареєстровано тисячі безробітних, а в працездатному віці знаходяться до 15 тисяч осіб. Цілі родини тікають за кордон в пошуках кращої долі, без перспектив повернення.

Коментарі (0)

При повному “одобрямц” вони і не потрібні При ознайомленні з таблицею розподілу залишку бюджетних коштів (майже...

Зал — чоловічого роду з німецької мови. Зала — жіночого роду з французької мови. В українській мові є більш поширеним...

Якщо згадати події річної давнини, то в цей період сталося дві надзвичайні. Це терористичний акт, з метою залякування суспільства...

Усі люди мають жити вдома і в соціумі. Крапка. Коли ми говоримо про дітей, то не навчаючи їх жити в соціумі, ми, начебто,...

Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up