Приєднуйтесь до критичного менеджменту управління містом — іншого інструменту впливу на владу не існує

Після ряду публікацій на тему стану правопорядку на залізничному  вокзалі ст. Козятин, помітні суттєві зміни. Помітили це не ми. Це стверджують люди. Ті, що не працюють на вокзалі, але їх організація праці пов’язана саме з цим об’єктом, надіслали нам багато вдячних відгуків.

З введенням військового стану, ми провели опитування. Ставилось лише одне питання: “Як ви оцінюєте стан правопорядку на станції Козятин?”

Опитували не тільки пасажирів, а за основу брали таксистів, продавців, пішоходів, що постійно перетинають цю територію, слідуючи на роботу та у справах. Останні — представники більш незахищеної соціальної групи.

Виявилося, за ствердженням респондентів, що криміногенна ситуація докорінно змінилася в позитивному руслі. Ми почули багато схвальних відгуків на адресу поліції та безпосередньо нас. Правоохоронцям вдалось взяти під контроль ситуацію, а нам - правильно акцентувати увагу на незадовільному стані охорони цього об’єкта після розвалу залізничного відділку поліції.

Отож, поліція зреагувала правильно. Адже дійшло до того, що на території, що прилягає до вокзалу, сформувалися цілі угрупування заїжджих гастролерів з відверто злочинними нахилами. Навіть доходило до бійок за, так зване, право грабувати пасажирів і відпочиваючих на прилеглій території (в парку) в темний час доби.

Спостерігається реакція і інших чиновників на публікації.

Тикнемо носом — зроблять.

Виходить, що критичний менеджмент по управлінню містом і громадою очолює “RIA-Козятин”. Чого варта тільки була цеглина на перехресті вулиць біля “Табачка” в центрі міста, де десятки травмувалися. Після публікації навіть її поставили на місце. Так зменшились нарікання на адресу міського голови. Інше, що мало реакцію в позитиві, — не закриті люками каналізаційні колодязі, недбалість при виконанні ремонту доріг, зневага до матерів військових на сході тощо.  

Не зреагували на критику і мають негативний результат в наступному. Ми системно пишемо про те, що під правлінням Пузиря тратять бюджет втупу на ремонт доріг. Спочатку треба відвести поверхневі та ґрунтові води стоком за межі міста! А він вгатив марнотратно і безглуздо мільйони гривень, щоб потопити місто в дорожніх нечистотах. І депутати мовчки, опустивши очі, проголосували “за”.

Про опалення відходами соняшника я взагалі мовчу. Хто відповідатиме за екологічну катастрофу, за приниження честі і гідності городян?

Критичним менеджментом газета “RIA-Козятин” стала не з власної волі, а саме завдяки щільній співпраці з небайдужими і активними громадянами. Велика вдячність всім за це! Як журналісти, ми ніколи не йшли і щось вишукували. Ми тільки реагували на ваші персональні звернення. Це ваша праця, а наш обов’язок. Саме так має діяти соціально відповідальне суспільство.

Зокрема, хочу всім повідомити, що відбулися збори представників учасників ветеранів АТО Козятинщини. Було прийнято рішення про створення юридичної організації з захисту прав і інтересів ветеранів війни, їх сімей. Бажаючі вступити в організацію, можуть подати свої заявки після новорічних свят в редакцію. На повістці дня: вибори голови організації, заступників, наглядової ради, ревізійної комісії.

Сподіваюсь, що кількість людей, бажаючих покращити свій особистий і громадський життєвий простір та статус, постійно буде збільшуватися.

Наша задача - дати можливість розвинутись, засвітитись, щоб стати відомими суспільству, активним людям. Це і є основне професійне завдання журналістів регіонального видання, яке ми з честю виконуємо!

Щасливих новорічних свят, мирного неба. Слава нації!


 

Коментарі (0)

При повному “одобрямц” вони і не потрібні При ознайомленні з таблицею розподілу залишку бюджетних коштів (майже...

Зал — чоловічого роду з німецької мови. Зала — жіночого роду з французької мови. В українській мові є більш поширеним...

Якщо згадати події річної давнини, то в цей період сталося дві надзвичайні. Це терористичний акт, з метою залякування суспільства...

Усі люди мають жити вдома і в соціумі. Крапка. Коли ми говоримо про дітей, то не навчаючи їх жити в соціумі, ми, начебто,...

Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up