Приєднуйтесь до меншості! Щоб ми були більшістю у власній державі!

Чергові вибори Президента України відповідно до Конституції України призначені Верховною Радою України на неділю, 31 березня 2019 року. Глава держави буде обраний шляхом прямого загального таємного голосування на п'ятирічний термін.

У разі, якщо кандидати не наберуть абсолютну більшість (50% + 1 голос), другий тур відбудеться 21 квітня. Відомо, що виборча кампанія почалася 31 грудня 2018 року.

До 9 лютого буде оголошено остаточний список претендентів на пост глави держави. Наразі Гриценко — єдиний з кандидатів, який почав оприлюднювати ключові посади до виборів.

На Козятинщині, як і у всіх регіонах держави, розпочали роботу виборчі штаби. Набирають спостерігачів, агітаторів, членів комісій. Одні  йдуть на вибори, щоб заробити гроші. Інші — патріотично налаштовані, щоб працювати за найдостойнішого кандидата. Закликаю проявити патріотизм. Як би і де б ви не заробляли, а прийдіть на виборчу дільницю 31 березня і віддайте свій голос за народного Президента.

Більшість нашого суспільства — досі інфантильна сіра маса, з постійним рефреном "а чому я?" Це люди, яких легко обманути і обікрасти, які з легкістю брешуть самі, бо вважають, що брешуть і крадуть усі. Які легко обмінюють свою свободу на можливість не відповідати за свої вчинки. Яким влада потрібна не для того, щоб змінювати країну на краще, а лиш, аби було кого лаяти за свої негаразди.

Але є інша частина суспільства. Меншість. Її кілька відсотків. Це ті, хто штовхає Україну вперед і піднімає вгору. Вони беруть на себе більше за інших і часто перемагають. Меншість дала добровольців на фронт, волонтерів в тилу, людей, які змінюють правила політики після Євромайдану. Отож, приєднуйтесь до меншості! Щоб ми були більшістю у власній державі!

Хто в період з 2015 року і по теперішній час змінив своє прізвище, має з паспортом звернутись у відділ ведення Державного реєстру виборців. Він знаходиться в приміщенні Козятинської міської ради  на 3 поверсі в кабінеті №9. Проголосувати можна тільки за місцем реєстрації тобто за місцем прописки.

 

Коментарі (0)

При повному “одобрямц” вони і не потрібні При ознайомленні з таблицею розподілу залишку бюджетних коштів (майже...

Зал — чоловічого роду з німецької мови. Зала — жіночого роду з французької мови. В українській мові є більш поширеним...

Якщо згадати події річної давнини, то в цей період сталося дві надзвичайні. Це терористичний акт, з метою залякування суспільства...

Усі люди мають жити вдома і в соціумі. Крапка. Коли ми говоримо про дітей, то не навчаючи їх жити в соціумі, ми, начебто,...

Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up