Пузир оплочує лушпиння ціною торфу

  • Козятин післявиборний
  • Автор: Козятин післявиборний
  • Блог для розміщення всіх матеріалів надрукованих в газеті "RIA-Козятин" відносно роботи нової влади на чолі з новим міським головою Олександром Пузирем 

  • access_time

Вкрадені кошти козятинської громади?

Тетяна ЄРМОЛАЄВА, громадський діяч

У п’ятницю на вимогу мешканців Козятина міський голова О. Пузир надав обіцянку — негайно змінити вид палива на котельних міста.

У понеділок об’їхали усі котельні міста. Нічого не змінилось. Те ж саме «паливо» - лушпиння соняшника. Хіба що трохи присипане відходами деревини. Так — для "видимости". Просто вражає ігнорування "очільником" міста будь-яких вимог містян.

Якщо ми з вами поміркуємо, то, можливо, отримаємо висновки про вкрадені кошти у містян?

1. Пов’язаність О.Д. Пузиря з керівництвом теплопостачальних організацій:

- ТОВ " Центральні теплові мережі" директор Бублик...

- ТОВ " Вінниця-облтеплоенерго" засновник Бублик...

- ТОВ " Вінниця-теплоенерго" засновник Бублик...

І  Пузир свого часу був довіреною особою одного підприємства, де керівником також був Бублик...

 

2. ТОВ " Вінниця-облтеплоенерго" та ТОВ " Вінниця-теплоенерго" зареєстровані 08.07.2016 р., а вже 23.07.2016 р. КП "Добробут" (створено 20.05.2016 р.) передає в оренду цим двом підприємствам майно громади.

За відсутністю будь-яких конкурсів. Підприємства створені для цілеспрямованого відмивання коштів з міського бюджету?

 

3. Тариф, за яким мешканці сплачують послугу по опаленню установ.

Так, так — мешканці. Тому, що цим підприємствам перераховуються кошти з бюджету, який наповнюється за рахунок сплати податків усіх містян.

Тариф становить 1174,95 грн за 1 Гкал. З чого складається тариф? У його обрахунок входять усі витрати, які має понести підприємство для здійснення опалення.

Тариф обрахований підприємствами і затверджений рішенням виконкому Козятинської міської ради.

Але, в розрахунках і рішенні зазначені види палива та їх вартість: торф та дрова (їх відходи) з доставкою. А весь минулий опалювальний сезон нас отруювали іншим "паливом" (лушпинням соняшника), яке має іншу вартість, ніж торф. А, можливо, і безкоштовне. Бо то є відходи виробництва. Тому, в дійсності, ми з вами значно переплатили за опалення. ТАРИФ ЗАВИЩЕНО !!!

За опалювальний сезон 2016-2017 року з міського бюджету на рахунки теплопостачальних організацій перераховано близько 6,0 млн грн.

Відповідно до поданих розрахунків цих організацій питома вага в тарифі 77% — це вартість палива. Що становить приблизно 4 млн грн. І якщо врахувати, що весь минулий період установи міста опалювали відходами – ЛУШПИННЯМ СОНЯШНИКА, а не торфом і деревиною, як зазначено в розрахунках, то вартість палива мала бути зменшена щонайменше вдвічі. Відповідно, мав бути зменшений і тариф за опалення.

Ні  О. Д. Пузир, ні його заступник-начальник управління ЖКГ Є. Малащук не доклали жодних зусиль для здійснення перерахунку і повернення в бюджет коштів містян.

Кому це вигідно? Відповідь очевидна. Хто несе збитки? Ми з вами. Усі наявні матеріали ми передаємо до Генеральної прокуратури України.

Але змінити ситуацію на краще можемо лише ми самі.

Коментарі (0)

Міста у  розвинених країнах чисті й ошатні постійно, а до певних подій їх ще святково прикрашають. Жителі міст пострадянських...

Коли кнопки на калькуляторі западають... Схоже, пузиреботи знайшли новий спосіб потішити непомірне владне его свого...

День міста розпочався в Журбинцях

  Другий рік поспіль мешканці Козятинщини свято Купала відзначають в селі Журбинці. Цього року він припав на суботу,...

Життя в темряві за свій рахунок

На гарячу лінію газети “RIA-Козятин” зателефонували мешканці вулиці Матросова. Вони повідомили, що від вулиці...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up