Редакційна пошта, від якої розпускаються крила

Мені надходить багато листів від різних людей. Пишуть дітки, які дякують за публікації, пишуть батьки, пенсіонери, прихильники діючої влади, які звинувачують у брехні... Не в моїй звичці публікувати листи про діяльність газети. Але частину цього хочу надрукувати в газеті, як свідчення того, що стою на правильному шляху. На подібну тему пишуть або дзвонять редакції багато людей. У основному, вони не хочуть “світитися”. Словесно підтримують, хвалять, бажають усіляких гараздів чи обурюються. Приємно, що останніх — одиниці.

Лист в номер

Група підтримки в боротьбі з бандитами

Таня, Ви дуже сильна жінка, не опускайте руки, а ще більше боріться з цими бандитами-олігархами. У Вас в руках сильніша зброя, ніж у них, це преса. Пишіть, голубко, все, як є, і розказуйте людям правду, хто нами керує і що вони вже через розкоші втратили розум і совість, і не бояться Бога і його кари. Творять такі страшні злочини.

Таня, не бійтеся і нехай Ваші кореспонденти не бояться. Бо я чула на базарі, що всі люди довольні, що ви в своїй газеті пишете правду, не дивлячись на посади, а не так, як інші газетки — блюдолизи. Вони тільки те й пишуть, що лижуть чиновникам п’яти, якщо не сказати гірше. Пишіть, наші шановні кореспонденти, правду, бо їх потрібно спинити, щоб більшої біди не наробили. Вперед за правду, наші шановні “ріавці”, бо з вами Бог із Вами люди, а ці покручі рано чи пізно підуть у прірву.

З повагою до Вас С. Віра

Про правду

Деякі вважають, що не завжди обов'язково говорити правду, якщо це може врятувати людину, то не гріх вдатися до брехні. Складно сказати, таке твердження є правильним чи ні. Адже є такі люди, які не хочуть чути правди.

До того ж, у кожного своя правда і вона є тим, у що вони вірять. Питання, що таке правда, на перший погляд здається легким і зрозумілим. Однак це питання дуже глибоке і кожен, мені здається, може відповісти на нього по-своєму, відштовхуючись від власних думок і поглядів на життя. Для мене брехня – це прояв боягузтва і лицемірства, а правда – це те, чим слід керуватися завжди.

Хочу звернутися до всіх наших читачів, пишіть-дзвоніть: критикуйте, радьте, хваліть, ганьбіть, підтримуйте газету “RIA-Козятин”. Ваша оцінка нам дуже важлива для аналізу і покращення роботи. Пропонуйте своє бачення розгорнення тем, опитувань, історій, медичних прайсів. Ваша активність має згуртовувати активних людей, які на наступних виборах об’єднаються і оберуть достойних депутатів та очільників.

Коментарі (0)
За стійкість нації маємо нагороду від Бога

Чемпіонат світу з футболу, учасником якого Україна не стала, ще триває і з часом завершиться. Фактично українці отримали...

Це свято об'єднує усіх, кому дорогий наш Козятин. Рідне місто славиться людьми — щирими, добрими, працездатними,...

Випускники відгуляли. І тепер: хто — куди. Хочу побажати нашому молодому поколінню, нашій зміні — стати гідними...

МИ говоримо лише про те, про що мовчать інші

Бачу, як моя праця діє на людей. Кожного дня редакція газети перетворюється на громадську приймальню людей різного віку,...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up