Редакційна пошта, від якої розпускаються крила

Мені надходить багато листів від різних людей. Пишуть дітки, які дякують за публікації, пишуть батьки, пенсіонери, прихильники діючої влади, які звинувачують у брехні... Не в моїй звичці публікувати листи про діяльність газети. Але частину цього хочу надрукувати в газеті, як свідчення того, що стою на правильному шляху. На подібну тему пишуть або дзвонять редакції багато людей. У основному, вони не хочуть “світитися”. Словесно підтримують, хвалять, бажають усіляких гараздів чи обурюються. Приємно, що останніх — одиниці.

Лист в номер

Група підтримки в боротьбі з бандитами

Таня, Ви дуже сильна жінка, не опускайте руки, а ще більше боріться з цими бандитами-олігархами. У Вас в руках сильніша зброя, ніж у них, це преса. Пишіть, голубко, все, як є, і розказуйте людям правду, хто нами керує і що вони вже через розкоші втратили розум і совість, і не бояться Бога і його кари. Творять такі страшні злочини.

Таня, не бійтеся і нехай Ваші кореспонденти не бояться. Бо я чула на базарі, що всі люди довольні, що ви в своїй газеті пишете правду, не дивлячись на посади, а не так, як інші газетки — блюдолизи. Вони тільки те й пишуть, що лижуть чиновникам п’яти, якщо не сказати гірше. Пишіть, наші шановні кореспонденти, правду, бо їх потрібно спинити, щоб більшої біди не наробили. Вперед за правду, наші шановні “ріавці”, бо з вами Бог із Вами люди, а ці покручі рано чи пізно підуть у прірву.

З повагою до Вас С. Віра

Про правду

Деякі вважають, що не завжди обов'язково говорити правду, якщо це може врятувати людину, то не гріх вдатися до брехні. Складно сказати, таке твердження є правильним чи ні. Адже є такі люди, які не хочуть чути правди.

До того ж, у кожного своя правда і вона є тим, у що вони вірять. Питання, що таке правда, на перший погляд здається легким і зрозумілим. Однак це питання дуже глибоке і кожен, мені здається, може відповісти на нього по-своєму, відштовхуючись від власних думок і поглядів на життя. Для мене брехня – це прояв боягузтва і лицемірства, а правда – це те, чим слід керуватися завжди.

Хочу звернутися до всіх наших читачів, пишіть-дзвоніть: критикуйте, радьте, хваліть, ганьбіть, підтримуйте газету “RIA-Козятин”. Ваша оцінка нам дуже важлива для аналізу і покращення роботи. Пропонуйте своє бачення розгорнення тем, опитувань, історій, медичних прайсів. Ваша активність має згуртовувати активних людей, які на наступних виборах об’єднаються і оберуть достойних депутатів та очільників.

Коментарі (0)

При повному “одобрямц” вони і не потрібні При ознайомленні з таблицею розподілу залишку бюджетних коштів (майже...

Зал — чоловічого роду з німецької мови. Зала — жіночого роду з французької мови. В українській мові є більш поширеним...

Якщо згадати події річної давнини, то в цей період сталося дві надзвичайні. Це терористичний акт, з метою залякування суспільства...

Усі люди мають жити вдома і в соціумі. Крапка. Коли ми говоримо про дітей, то не навчаючи їх жити в соціумі, ми, начебто,...

Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up