Щоб депутати були ручними, їм щось то зробили

  • Називаємо речі своїми іменами
  • Автор: Називаємо речі своїми іменами
  • З 2014 року редакцію знову очолила Тетяна Лозінська. Політика газети "RIA-Козятин" стала більш опозиційною до існуючої влади. В цьому блоці публікуються думки людей, які поділяє редакція.

  • access_time

  

Василь Пилипчук. Дозволяють стояти на базарі міняти валюту.

 

Алла Пилипчук. Не чіпають чоловіка-мінялу. А ще дали крісло завполіклініки, звідки пішла на пенсію мама Пузиря.

Марина Гончарук. Дали роботу у відділі спорту.

Віктор Малішевський. Створив на паперіі в котельні на ПРБ підприємство “100 дрібниць” без жодного працівника. Але підряди від міської ради має на сотні тисяч. Наприклад, “видає” плитку підприємцям за своєю ціною на тротуари біля торговельних точок (порядок примусово-”добровільний”).

Павло Ясний. Призначений директором бомжатника (соціальний гуртожиток в приміщенні колишнього терапевтичного відділення), який ще не відкритий, але зарплатня йде. Офіційно - заступник директора терцентру.

Ольга Дацюк. Непотоплюваний есмінець. Ніякі скарги на її роботу як директора терцентру по обслуговуванню престарілих одиноких міськрадою до уваги не беруться.

Людмила Гаврилюк. Присосалась до бюджету і їй без черги на всілякі забаганки без проблем виділяють на дитсадок гроші. Будучи головою бюджетної комісії, виділила найбільше грошей на цей заклад (конфлікт інтересів, який не помічають правоохоронні органи)

Лариса Савчук. Отримує всі підряди по озелененню міста. Засохлі туї також її витвір.

Сергій Матвіюк. Директор Торгового центру “Табачок” - сигарети і алкоголь з дозволеними холодильниками на тротуарі та нехтуванням законодавства (481/95 вр ст.1 19.12.95) про 20 метрів приміщення для торгівлі алкоголем, радник міського голови.  

Роман Масира. Отець святий з бюджету міста вибив 100 тисяч на будівництво церкви.

Євген Буравський

Федір Кропива

Буравський і Кропива. Два флюгери. Куди вітер, туди дим. Хоча Буравський БПП — йому сам Бог велів, але Кропива від “Нашого краю”.

Микола Синюшко. Заради блага школи в Залізничному, де працює директором.

Олексій Каратєєв. Дали посаду голови бюджетної комісії, що сприяє відсутності власної позиції, не зважаючи, що воював на сході України.

Олена Лєбєдєва

Ольга Поліщук

Лєбєдєва і Поліщук. Сірі миші міськради, шуршать, щоб їм було добре.

Паша Луцюк. Завжди “за” заради спортивних майданчиків та матеріального блага футбольної команди.

Костянтин Марченко. Йому дали руля.

Надія Якимова. “Повитуха”. На її окрузі в першу чергу відремонтували дорогу, чим рот всім її виборцям закрили. Родичів працевлаштували.

Коментарі (1)
  • Василий Мордюк

    Знайомі  обличчя .

Куди і навіщо їздить міський голова за кордон? Мова йде про його відрядження за рахунок міського бюджету. У серпні  2017...

Крик душі Недавно взнала, що наш поважний голова міста зробив окремий підрозділ міськради по вивезенню сміття. По-перше,...

Влада міста буде нагороджувати усіх відданих їй. Уже створюється спеціальний реєстр. Першим до нього потрапив колишній діджей,...

Коли гості приходять з подарунком, господарям завжди приємно. Та як приходить міська влада в гості — іноді шокує. Про...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up